Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után nőstény...

HJucus kérdése:

Ivartalanítás után nőstény cica?! Piros seb, remeg.

Figyelt kérdés

A nőstény cicámat 16.-án műtötték.MNem kapott gallért,mert azt mondta a doki,hogy a cicák nem bántják a sebüket.Másnap már látta,hogy tépi a varratot.Elmentünk gyorsan gallérért.Nehezen viseli,de talán már megszokta.

Az lenne a kérdésem,hogy ott,ahol össze van varrva a bőre,elég piros.Nagyon eltér,az amúgy szinte majdnem fehéres bőrétől.Ez normális?!Mivel kezeljem,vagy mit csináljak?!Külföldön élek és most már kint van velem..itt nem nagyon tudom elvinni dokihoz,csak nagyon sürgős esetekben.

A másik,hogy még az ivartalanítás előtt is remegett tüzeléskor.Fekszik és megrándul a teste 2másodpercenként.Azt hittem a tüzelés miatt,de még mindig csinálja..:( Valakinek valami ötlet?!

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2012. máj. 19. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A pirosságmég úgy is marad pár hétig,nő az új bőr.

A rángás szerintem sima álom.

2012. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért Betadinnal bekenheted a sebét.
2012. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor 3 napja műtötték?Ilyenkor normális,bár az én cicám sebét az orvos leragasztotta és varratszedésnél szedte le.
2012. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ragasztotta le a doki a sebet.Lehet jobb,ha szellőzik neki.Igen,ez a 4.napja,hogy műtötték.Most megnyugodtam,hogy a pirosság normális.Sajnos nem csak akkor rángatózik,mikor alszik.Nem tudom,miért lehet..A varratot is nekem kell majd kiszednem.1hétig kell bent lennie azt mondta az orvos.Köszi a válaszokat!!:)
2012. máj. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!