Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 hetes kiscicámat levihetem...

7 hetes kiscicámat levihetem sétálni?

Figyelt kérdés

Venni akarok neki pórázt, csak nem tudom tetszeni fog e neki. 1 hete kaptam, szobacica, nincs beoltva meg semmi. Nem kap el valamit az utcán vagy a parkban? Egyáltalán szoktak cicát sétáltatni? Nagyon menne kifelé, mert ha nyílik az ajtó egyből bújna, de hát a 3.on lakunk és még ki sem engedem nehogy leessen, meg ne szokjon ki.


A tescoba láttam hámot az jó fajta? azt hiszem 800ft


2012. máj. 25. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A YT-on 4 éve megy egy sorozat videó. A cime "1 bike 1 world". Egy férfi talál egy kiscicőt, és hámot tesz rá, azóta állandóan sétálnak. Sajnos angolul van, de magyarul is megjelent könyvben, a videón látod, hogy milyen hám van rajta. A kiscicák hamar megtanulják a hámot, az fontos, hogy ne tudja kidugni a fejét. A magyar könyv cime NALA.Nagyon cuki a sztori, most éppen Lengyelbe utazott és ott sétálnak az utcán, cicó nagyon jól viselkedik!! Kedvencem!
2023. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!