Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEgítség! A macskám nem tudja...

SEgítség! A macskám nem tudja megszülni a kiscicát mit csináljak?

Figyelt kérdés
van egy kistestű házimacskám kb 1 éves és most ellene de nem tud szegény mit csináljak állat orvoshoz nem tudom elvinni mert nincs a közelben esetleg nincs rá valami mód hogy elintézzem valahogy itthon(mert nagyon szeretem és hiányozna ha elmenne)?

2012. máj. 27. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy ne tudod elintézni házilag! Biztosan van ügyelet a közelben vagy valami vidd el minél előbb! Ha nem tudja megszülni a kölyköket akkor könnyen lehet, hogy holnap már nem él. Szóval irány a doki!!
2012. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy orvos nem tudsz tenni semmit.

Állatorvos minden felé van, hol laksz? Vidd el minél hamarabb.

Ilyen fiatalon nem lett volna szabad hagyni hogy párosodjon.

2012. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Végül is állat orvosnak készülök már tudok egy két dolgot de ilyen téren még nem tanultam és van állat orvos de nincs ki a 4 kereke és nincsenek neki olyan felszerelések amivel az rendbe tudná hozni
2012. máj. 27. 14:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Az nem lett volna baj hogy párosodott csak az a baj hogy normálnál sokkal kisebb mert az anya elveszett és nem tudott rendesen növekedni
2012. máj. 27. 14:42
 5/14 Vicuska87 ***** válasza:
43%

Nincs rá mód!


Felelőtlen vagy, mert hagytad a macskát párosodni, és még a körülményeket sem tudod biztosítani neki, inkább ivartalanítattad volna.


Csak sajnálni tudom az ilyen állatot, hogy ilyen h.lye gazdája van.

2012. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

császározni nem tudsz otthon.Hol laksz?

itt vannak az ügyeltek, hívd az ügyeletes orvost.

[link]


(Ha állatorvosnak készülsz tudhatnád, hogy 1 évesen a macska fiatal az elléshez. Ha nem tudod elzárni akkor ivartalanítani kellett volna)

2012. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen felszerelése nincs? szikéje és tűje? És egy injekció anaszteziához? Hidd el, hogy az van minden állatorvosnak
2012. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy nem íbrja megszülni? mit csinál?
2012. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez a legnagyobb kamu, hogy állatorvosnak készülsz. :) Vagy max. 13-15 éves lehetsz, és az szeretnél majd valamikor lenni...de ha annak készülnél, és már járnál az egyetemre, akkor:

1. nem itt kérnél segítséget

2. nem lenne ilyen pocsék a helyesírásod

3. nem feltételeznéd az orvosról azt, hogy "nincs ki a 4 kereke, és nincsenek olyan műszerei, amivel helyre tudná ezt hozni"

4. nem szaporítanád a macskádat

5. tudnád, mit kellene vele csinálni


Úgyhogy szépen fogd a macskádat, és vidd el az orvoshoz, ha már belekényszerítetted ebbe a helyzetbe, és nem akarod, hogy miattad elpusztuljon!

2012. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szike mér kéne?

nekem se bírta megszülni, elvittük a dokihoz, felnyúlt a macskának és kiszedte a kicsit..

2012. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!