Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1éves ivartalanított szobacica...

1éves ivartalanított szobacica viselkedése meg fog valaha változni?

Figyelt kérdés

Alig marad egy helyben, nem nagyon lehet simogatni, csak akkor ha ő akarja. Szinte csak a játékai érdeklik, no persze a rosszalkodás, harapdálás, kergetőzés, plüssök levadászása lesből.

Lakásban tartott cica, azt mondják az ivartalanítással bújósabb lesz, na ő azóta nem pihent ölben, méginkább csak a játék érdekli.

Fog valaha többet bújni, vagy lesz kezesebb...


2009. jún. 30. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
tedd ki 1x éjjel mikor vihar van aztán meggondolja
2009. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Faluról hoztuk, mondtam is neki, hogy megy vissza a rokonokhoz ha így folytatja.....Persze soha nem tenném ki !! Szeretem így is nagyon!
2009. jún. 30. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak az én cicám. Lassan 3 éves fenevad. Semmit sem változott az ivartalanítás óta. ugyanolyan vad, függönyszétszedő és zsebkendőszéttépő, valamint lábra és kézre lesből támadó kis fenevad, mint volt. De én így szeretem. Viszont, ha szeretet hiánya van, akkor nagyon szeret bújni.
2009. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is ilyen volt, most is ilyen, ha ő szeretetre vágyik akkor fog bújni.Most még a játék az érdekes neki, ahogy öregszik egyre jobban fog bújni
2009. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hugom macsekja ivartalanitás után is eljárt, több napig nem látják néha, hát én ezt nem értem tényleg, igaz nem jelöl, de szobába fél napot tölt, aztán a kertböl eltünik 1-2-3 napra is, akkor ? Most mi van ? Bocsi az off-ért de engem is érdekel a téma, mert nekem is van egy fehér 8 honapos kandurom akit ivartalanitani szeretnénk.
2009. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem ringatom magam abba, hogy nyugisan az ölembe pihen majd. ( egyébként ő leüti a tárgyakat, pl: kád széléről a tusfürdőt, körömkefét, majd a radiátorról a száradó zoknikat kocogtatja le, legörgeti a wc papírt, papírzacsi tépés, füzetek megrágása, függöny logogtatás körmökkel... alap)Ha megfogom fél percen belül kiküzdi magát, és elszalad, vagy visszajön és megharap...
2009. jún. 30. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én ivartalanított kandúrkám is detto ilyen. A levadászás és a kergetőzés sosem fog változni. Simogatni is csak akkor lehet, amikor ö akarja. De kárpótól az a ritka szeretáradat ami jönni tud belőle :)
2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is dettó, mint a többieké. :)

Ivartalanított leányzó!

Szerintem valamennyit csillapodnak majd, ha idősebbek lesznek, de ha ilyen marad nem számít, legalább nem alszok el takarítás közben! (állandóan ijesztget) :):):)

2009. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én cicóm is egyéves. Nagyon sok függ attól, hogy hol született, hol töltötte élete első hónapjait. Az én macskám is falusi volt anno, igazi "parasztmacska", ezért hosszú távon nem marad meg a lakásban (a hétvégéket lakásban szoktam tölteni, hétköznap anyuéknál vagyok kertes házban, a cicát viszem magammal). Ha szobacicaként született, jobban megvan a lakásban, a játékokkal, emberekkel barátságosabb.


Az én macskámnál kisebb-nagyobb kilengések figyelhetők meg, mint egy sinus-görbe: egyszer nyugodtabb időszakai vannak, néha meg egy őrült, egész nap futkos, bolondozik, éjjel pedig nem hagy aludni. De az évek múlásával biztos lehetsz benne Te is, hogy nyugodtabbá válik majd - legalábbis a kezdetekhez képest. :D

2009. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!