Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Nagy gondban vagyok!...

Segítség! Nagy gondban vagyok! Tud erről valaki valamit? Hosszú a szöveg de kérlek, olvasd el!

Figyelt kérdés
A macskémmal semmi baj nem volt eddig. Gönyörű, egészséges,dagi, szép fiatal cica...volt. Ma egyik pillanatról a másikra furcsa dolog történt. Az ágyamon aludt és felmordut. Fel akart kelni, de mindkét hátsó lába nagyon fájt. Sántított. Járás közben végig fájdalmasan morgott. Mikor lefeküdt pedig olyan hangosan morgott, nyüszített, hogy fájt hallgatni. Ha lefekszik meg-megmozdítja a lábát és felmordul hol halkabban, hol hangosabbam. Mindig változtatja a helyét, azthiszi, hogy elmehet a fájdalom elől. Korábban is volt ilyen, szintén egyik pillanatról a másikra, de akkor csak az egyik lába és nem morgott, nyüszített csak sántikált. Mire elvihettük volna a rendelőbe hirtelen abbahagyta a sántítást.Ma elvisszük, de még nincs rendelési idő. Mi baja lehet szegénykémnek???

2012. jún. 1. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pontosan ez volt morgás nélkül.Teljesen lebénult a 2 hátsó lába a cicának,de az orvosom csak fájdalomcsillapítót adott.Én nem hittem,hogy ennyi elég és elvittem röntgenre és kiderült,hogy mi a baj(már elfelejtettem a betegség nevét)ultrahangozták is és vért is vettek aztán célírányosan kezelték.Az ízületeire kapott valami folyadékot amit elvileg mindennap kéne kapnia,de nem lehet beleerőszakolni,így azt nem kapja,de azóta szerencsére nem jött újra elő a probléma.

Szerintem ragaszkodj mindenképpen egy röntgenhez hisz az kimutatja ha baj van a csontozatán.

2012. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd az állatorvos megmondja. Ha dagi nem jó, mert lehet elnyom valami eret vagy ideget ahogy fekszik. De majd a doki megmondja:)
2012. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jő hogy kövér:( Fogyókúrán van, de lehetetlen lefogyasztani. Kihisztizi az ételt. Reménytelen eset, de imádom. Mindenki állatbolondnak (főleg macskamániásnak tart). Köszönöm a gyors válaszokat:). Mindenesetre most megijedtem..
2012. jún. 1. 13:49
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van cicám, de neki nincsenek ilyen gondjai.Szerintem valami ízületi gyulladása van, de lehet, hogy csontritkulás, esetleg kisebb elváltozások. Egyet értek az előzővel, menjetek el röntgenre, mert csak így kaphatsz egyenes választ, és csak így tudják kezelni.
2012. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!