Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám. Meglesz?

Eltűnt a macskám. Meglesz?

Figyelt kérdés
2 napja tűnt el, eddig soha sem kóborolt el 2 éves,de egyszer sem ment el. Most meg hiába szólok neki semmi. Az utóbbi 1 hétben már ritkábban láttam. Illetve valamiért hullott a szőre állatorvos azt mondta ekcéma és majd kap szurit, de most meg eltűnt :(((( kétségbe vagyok esve, hogy soha sem lesz meg :(
2012. jún. 2. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5. vagyok megint. Ha kislány tuti, hogy nem volt vemhes? Akkor az is előfordulhatna, hogy megellett és bújkál a picik miatt. Bár gondolom észrevetted volna, ha megpocakosodik, csak egy ötlet :( Nekünk bak cicáink voltak és volt hogy 1,5-2hónap után jöttek haza. Közel volt az erdő/szántó. Egyszer olyan is volt, hogy három lábon jött haza. Talán valami csapdába került és kirágta magát. Remélem előkerül!
2012. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
vannak kiscicái és így tűnt el úgyhogy most "én szoptatom" a kicsiket. =/ már arra is gondoltam, hogy "halálra szoptatta" magát vagyis elment minden ereje a nevelésükben de nemtuom mi van :( holnap megkérdezek pár ismerőst itt a környéken hátha látták, de ha a macska nem akarja hogy megtalálják akkor nem is fogják =/ :( aazért köszönöm mindenkinek a bíztatást :)
2012. jún. 3. 10:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Megint a 5. vagyok. Így, hogy vannak kölykei, nem hiszem hogy önszántából nem jön haza. Sajnálom, de asszem egyre kevesebb az esély :(
2012. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megvan a ki..ott válasz =((((( elütötték :@ rohadna meg az összes köcsög autós :@ hány macska miatt fékeztem már nagyokat nem hiszem el h valaki nem képes erre :@:@
2012. jún. 4. 15:39
 15/17 A kérdező kommentje:
nagyon hiányzik... :( sokára múlik el? :((((
2012. jún. 4. 15:39
 16/17 anonim ***** válasza:
5. vagyok...sajnálom :(( Próbálj a picikre koncentrálni, meríts Belőlük erőt. Így még jobban szükségük lesz Rád! Fel a fejjel, idővel jobb lesz!
2012. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.:( Vigyázz a picikre!
2012. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!