Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ovariddal kapcsolatban tudnáto...

Ovariddal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

ideiglenes ezt adjuk a cicának, míg nem gyűjtöm össze a pénzt az ivartalanításra. most elfogyott, először az állatorvos hozott neki, de most hiába mondtam, elfelejtette, de azt mondta, hogy én is megvehetem. mondom akkor adjon receptet, de azt mondta nem kell, pedig mindenütt az van írva, hogy vényköteles. akkor most mi az igaz?

valamint csak a 8 db-os kiszerelés létezik? csak szemre nem lehet kapni (4 szem kellene). úgy mennyibe kerül?


2012. jún. 4. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak vényre adják ki.De én egyszer használtam ilyen szert és miután abbahagytam fél évig nem is tüzelt a cica,de ez gondolom egyénenként változik.Ha lakásban van a cicc akkor nem gond ha nem kapja hisz nem találkozik kandúrral.
2012. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!