Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá anyut, hogy...

Hogyan vegyem rá anyut, hogy kapjak egy cicát?

Figyelt kérdés
L/14 A szomszédunkban vannak kiscicák...... Ingyen vannak, és én gondoznám a cicát!
2012. jún. 7. 13:43
 1/10 anonim válasza:

Szia!


Először is ne nyafogj és ne hisztizz!! :D mert azzal csak rontasz a helyzeten!

Állj oda anyukád elé és mondjad neki, hogy nagyon szeretnél egy kiscicát! Ígéred,hogy vigyázol rá és gondoskodsz róla és hogy nekik semmi kötelességük nem lesz a cica felé!

Te eteted,itatod...

Remélem megkapod a cicát, főleg ha ingyen lenne!

Sok sikert!

2012. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zita-11 válasza:
Szerintem segíts anyukádnak, és ígérd meg neki hogy te gondoskodsz a cicáról.
2012. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]



KB. VALAHOGY ÍGY NÉZ KI.........

2012. jún. 7. 13:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki még ötleteket?
2012. jún. 7. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy pár napra befogadhass egyet. Mond meg anyukádnak, hogy nagyon szeretnél egy cicát, de megérted, ha nem akarja, viszont egy hétre szeretnéd magatokhoz venni és akkor kiderülhet, ha mondjuk mégse szeretnéd (persze, tudom, hogy nagyon szeretnéd, de ha ezt mondod, akkor anyukád is könnyebben beleegyezik, mert azt gondolja majd, hogy hátha egy hét alatt megunod)
2012. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még annyi, hogy biztos nem fogod megunni, de egy hét alatt anyukád is megszereti, aztán biztos maradhat :D
2012. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló esetem.A nővéremnél születtek kiscicák,és az egyik hamuszürke volt.Anyukám kedvenc macskaszíne :).Magyarul azért lett a mi cicánk,mert szép volt a színe.De néhány hét után anyukám is megszerette.Az előző válaszoló ötlete is nagyon jó.
2012. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nemsokára lesz egy kutyusom és mellé szeretném... ha még mind a ketten kicsik jól össze tudnak haverkodni... Apa szó nélkül igent mondott..... de anya.....!!!! Ő NEM!


!HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP! !HELP!

2012. jún. 9. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
ha azonos időben(kb) mennek hozzátok akkor nagy a valószínűsége hogy gyorsan összeszoknak:)
2012. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En is ugy voltam mikor szuletek kicsik nalunk,volt egy olyan,amilyen a kepen volt, es meg akartam tartani,foleg hosszu szoru is, es mire betoltotte a 2 honapot anyum es apum is megszerettek,s vegul most itt elvezi az eletet nalunk:)


Hogy a kerdesedre valaszoljak:

Igerd meg neki,hogy te veszed meg neki a szukseges dolgokat(alom,ha benti cica lesz,talak,stb) es beszelj vele,hogy mennyire szeretned!


Sok szerencset!!!!!

2012. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!