Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lassan 3 hónapos szobatiszta...

Lassan 3 hónapos szobatiszta macska miért pisil a WC-jén kívül máshová is? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Én nem különösebben rajongok a macskákért, de a lányomnak kellett egy. Oké..

Eddig szépen használta a cica WC-t, csak elvétve fordult elő baleset, de az elmúlt 3 napban sorozatosan pisil máshová is..

A Mi WC-nk mögé/mellé elég napi 2-3 alkalommal biztos, tegnap felmostam, és a rongyszőnyegeket addig beraktam a fürdőbe egy kupacba, hát, nem le*ugyozta? Pedig közvetlenül mellette volt a WC-je. Ma meg készültem el a lányommal, venném fel a papucsomat, megfogtam, és tocsogott a h*gyban! Olyan ideges lettem, azt hittem kinyírom a macskát! Ezek után persze minden alkalommal jó hypo-s vízzel felmosás, meg szőnyegmosás, mert azt hallottam, hogy ha érzi még a pisi szagát, akkor ismét oda fog pisilni! Mi történhetett vele, és mit tudok tenni, mert kezd baromira idegesíteni, hogy folyton azt kell néznem hová pisilt.. Segítsetek, mert idegbajt fogok kapni!!!!

Ja, lány cica, tehát még az sincs, hogy jelölget..

Köszi!


2012. jún. 7. 13:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A cica azóta kerti cica lett, imádja, csak enni jön be, így mindenki boldog! :) És.. Én is megszerettem, nagyon jó fej cica, és okos is, amit sosem gondoltam volna!!! Hallgat a nevére, és ha rászólok, akkor nem jön be.
2012. szept. 12. 13:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet az almot a kajás tál közelébe??
2012. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!