Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megkaptam a macskát, és...

Megkaptam a macskát, és elszaladt. Visszajön?

Figyelt kérdés
Elköltöztek ismerősök angliába, és lepasszolták a macskát egy macska boxban... nagyom ideges volt, mert abban a boxban csak állatorvoshoz viszik.. kiraktam neki a kertbe kaját meg vizet, és kiengedtem, de gyorsan elrohant.. visszajön? - otthagytam neki kaját...

2012. jún. 8. 12:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
az igen... de kocsival hoztuk, át a főúton és az erdő mellet... xd
2012. jún. 8. 13:12
 12/18 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit,de ha nem akarod megtalálni akkor ne menj el megnézni.Egy próbát megérne..
2012. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
felhívtam a gazdáit, mert csak holnap mennek el, és körülnéztek... ott sincs.. talán majd estére :/
2012. jún. 8. 13:32
 14/18 A kérdező kommentje:
megyek, körülnézek a környéken, egyébként meilyen kaját éreznek meg messziről?
2012. jún. 8. 13:33
 15/18 A kérdező kommentje:
egyébként kislány..
2012. jún. 8. 13:34
 16/18 anonim ***** válasza:

én körbejárnám a környéket+kiragasztanék cetliket, hogy keresek egy macskát

kérj képet a gazdiktól

2012. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha itthon van még a régi gazdija, vagy a régi gazdi családjából vki, akkor mindenképp őt hívnám oda, hátha az ismerős hangra előjön, ha ott van a környéken. Amúgy hol tervezted tartani a cicát, az udvaron?
2012. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha emberhez szokott cica, akkor jó eséllyel előbb-utóbb bemegy valahova, ahol szívesen fogadják.

Hozzánk már több cica költözött így be... az egyiket keresték, visszaadtuk a gazdinak.

De volt, hogy kiscicánk az új helyéről megszökött, ő is keresett magának gazdit. Ott is maradt a maga választotta gazdiknál, mert megszerették nagyon. :)

2012. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!