Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a hajnali...

Hogy szoktassam le a hajnali ajtó kaparásról, püfölésről?

Figyelt kérdés
Amióta nyitott ablaknál alszunk minden hajnali 3 körül elkezdi a folyosóról kaparni az ajtót, püföli,a két kicsi mancsával veri, és mivel 6kor kelünk és megyünk dolgozni, kissé fárasztó, utána megy az ablakba, leül 10 percre, és kaparja bentről az ajtót, h ennyi ő kimegy. Nem tudjuk megtenni, h nyitva hagyjuk az ajtót mert nem ketten élünk. Utána megint be akar jönni. Szóval valami ötletet kérek, bármit, hogy mivel lehetne erről leszoktatni. Napközbe ki be mászkál az udvar, meg a lakás között, sokat törődünk vele, ezt leszámítva gond se lenne.
2012. jún. 12. 13:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Á, azzal már rég nincs gond, már régóta ivartalanított.
2012. jún. 12. 15:08
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem tényleg marad ez a macskaajtó dolog. Van asztalos a családban, de ha kell én meg is veszem neki, eddig is mindent megkapott, szerintem pont ez a baj, h el van kényeztetve, de hát imádom, a hülyeségei ellenére is, csak jó lenne kialudni magunkat legalább egyszer.
2012. jún. 12. 15:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk hajnal 5kor kel, felpofoz hogy keljek fel, az ajtót meg kinyitja bejön. nem tudok aludni, gondoltam berakom a fürdőszobába :D
2012. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekünk két macskánk van, szintén nem élünk egyedül, van egy lakótársunk, a szobánk egymás mellett van. mégis nyitva hagyom az ajtót résnyire, ott pont kifér. miért zavar ha kicsit ki van nyitva az az ajtó?
2012. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nekem nincs szívem a fürdőbe tenni, megpróbáltam galád módon, de úgy nézett rám, h inkább visszavittem magammal.

Nálunk lehetetlen nyitva hagyni az ajtót egész éjjel jövés menés van, a többiek 4 körül kelnek, hát kösz nem, sajnos. köszi az ötleteket azért, jó fejek vagytok, h ennyien írtatok, és hogy nem vagyunk egyedül a gondunkkal.

2012. jún. 13. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!