Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy csepp érzelem se szorult...

Egy csepp érzelem se szorult az emberekbe? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Ma olvbastam egy ujságban a következőket:

Sz.Bálint(17)és 18 éves unokatestvére felvette, ahogy kölyök macskákat vertek agyon vascsővel, késsel szurták ki a szemüket, az egyik szerencsétlen kis állatnak pedig levágták a fejét. Egy cicát megnyúztak,és levágták a fejét.

ÉS NEM TUDOM MIÉRT, DE EZEK A ROHADÉKOK MÉG BÖRTÖNBE SE LETTEK ZÁRVA


2009. júl. 3. 20:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

21:16-os vagyok:

Hoop kicsit hosszú lett meg kicsit értelmetlen a megfogalmazás,de nem baj a lényeg benne van.

2009. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
és azt tudjátok,hogy hol lehetne megnézni ezt a brutális videót az állatkinzásról??
2009. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
és mégis miért érdekel? netán te is egy vagy azok közül a kis ... közül?
2009. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
én nem tom hol lehet megnézni, de nem is vagyok kíváncsi, mert (12 éves vagyok és még attól is rosszul lettem, hogy olvastam)sajnos elbírom képzelni.
2009. júl. 3. 21:38
 15/28 anonim ***** válasza:
16%
jajj ha már kérdez az ember akkor már állatkinzó? Lehet hogy pont te vagy az....
2009. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagyok lány (már írtam azt a hosszút) és szerintem talán anniyra vette magát az állam az enyjebenyén kívül,hogy a videókat letiltották az internetről!Egyébként ne vitázzatok,hogy ki állatkínzó meg,hogy ki nem nem kell ilyeneket feltételezni :S
2009. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem zárnám őket börtönbe! Ne fizesse az etetésüket az ország! Ugya úgy megkínoznám őket, ahogy Ők tették a cicákkal! Kegyetlenül megkínoznám Őket! Méltósággal,sajnálat nélkül...
2009. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
fuu ezek tényleg nemnormálisak. de nemrég volt, hogy két fiu felkötött egy fára egy kutyát, aztán levágták a fejét, utána kitették az utra és azt nézték hogyan mennek át rajta az autók. meg egy éve volt hogy egy macskát felkötöttek a falunévjelzőtáblára:-(
2009. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Olyan sok szánalmas ember van :@
2009. júl. 3. 21:50
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Megint a 13 éves vagyok :) :

Ez már nem szánalom hanem idiótaság hülye kis gyök*rek egyszerűen ha magyarországon "kiírtanák" az összes állatkíbzót szerintem fele magyarország eltűnne.Nem tudom,hogy nevezhettik magukat embereknek azoknak a szegény macskáknak több volt az inteligenciája mint annak a 2 marhának.

2009. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!