Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel és hogyan etessünk egy...

Mivel és hogyan etessünk egy 1-2 napos kiscicát?

Figyelt kérdés

Ma reggel a kertben találtunk egy kiscicát, most születhetett. A köldökzsinór még rajta van, a szeme csukva. Most fecskendőből próbáljuk etetni tejjel. De mivel nagyon kemény a fecskendő, elég nehezen megy. Mivel tudnánk helyettesíteni?

Nekünk nincs macskánk. Elképzelhető, hogy az anyja át akarta vinni A-ból B-be és elejtette?


2012. jún. 19. 18:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Járt már valaki a budaörsi állatmenhelyen? A cicáknak olyan karám van kialakítva, hogy csak lestem. Nagy füves placc, egy csomó mászóka, játékok és egy hatalmas bőr!kanapé szolgálja a kényelmüket.

Tudjátok, ha az anyja (nagy valószínűség szerint kóbor macska) meg is tartja, mi a garancia arra, hogy nem üti el egy autó, vagy nem történik vele egyéb baleset.

Vagy jobb lett volna, ha esetleg egy hét múlva elpusztul, mert a tesóm dolgozni jár (azt ugye muszáj, remélem megértitek) és nem tudja rendesen gondját viselni.

Vagy jobb lett volna ha az emésztőbe dobjuk?? Nem tettük, mert alapvetően állatbarátok vagyunk, sohasem tudnánk egyetlen életet sem elvenni.

Azt hiszem, hogy a körülményekhez mérten, a lehető legjobbat cselekedtük. Remélem lesz gazdija a cicának.

2012. jún. 20. 21:23
 22/25 anonim ***** válasza:
képzeld el, én szoktam menni kutyát sétáltatni. A cicák egy levegőtlen konténerszerű vacakban vannak, (tavaly nyáron pl nagyon fullasztó volt) olyan ketrecekben, mint a hörcsögök. Mindegyiknek csipás a szeme, mert egymást fertőzgetik a macskanáthával. Az én cicám mozgásigényéből kiindulva ez nagyon nem elég. A kutyáknak sem jobb azokban a betonizékben. Eső után borzasztó sár van. Az állatok éppen elvannak valahogy, de közel sem a boldog életet jelenti.
2012. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

amúgy tessék


[link]

2012. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem volt jó ötlet, hogy elvitted erre a menhelyre. Nem szabad anyacica mellé idegen kölyköt rakni: számtalan betegséget átadhat a saját kölykeinek.

És a menhelyen pedig pont ezt teszik...na megvan róluk a véleményem. Nem is csodálom, hogy - ahogy az egyik hozzászóló írta - tele vannak macskanáthával, egyéb betegségekkel.

2012. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
meg például leukózist kaphat
2012. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!