Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elítélitek azt a macskatartót,...

Elítélitek azt a macskatartót, akinek a cicái ivartalanítás nélkül ellenek bele a vakvilágba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem 4 cicám van,mindet találtam betegen, éhesen,hát hazahoztam. 2hím-2nőstény. De ivartalaníttattam Őket! Viszont nem szedetnék velük fog. gátlót sem,mert az sem jó az egészségüknek(álvemhesség, daganat).

18éves vagyok.

2010. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
11:25-ösnek írom: azt mondtad, hogy ha valakinek születnek kiscicái, akkor ajándékozza el őket. De épp ez a baj, hogy nincs számukra elegendő gazda, mert sokkal több kiscica születik, mint ahányat be tudnának fogadni valahova. Lehet, hogy néhányat sikerül odaadni valakinek, de sok cicának nincs helye, mert kevés a hely. És azért mégse tarthat senki egyszerre 10-20 macskát. Szép dolog ez, hogy ajándékozzuk el, de nem lehet mindet. Ezért is hangsúlyozzák az állatorovosok is, hogy mennyire fontos az ivartalanítás.
2010. febr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ivartalanítva talán beteg lesz a kismacska és meghal.Én ivartalanítottam mind2 lány cicusomat.
2010. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha lakáscica, és biztosan nem jut hozzá kandúr, akkor nem kell ivartalanítani. Egyébként minek annyi kiscica?

Én a kutyámmal vagyok így, nincs ivartalanítva, de gyógyszerezem, és havi-kéthavi rendszerességgel ellenőriztetem a dokival, nehogy baja essék a gyógyszertől. Mégis sokan fújnak itt rám emiatt, pedig a kutya tök egészséges, és sohasem voltak kölykei, pedig idén lesz hat éves. A macska viszont ki van miskárolva.

2010. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!