Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 órája ivartalanított kandúr...

3 órája ivartalanított kandúr cicámmal mit csinljak?

Figyelt kérdés
este van már, virrasszak vele? nem akar feküdni,de még nem biztos a járása és állandóan kimászik az ágyából. hagyjam hogy mászkáljon? vagy mit csináljak vele? mire figyeljek?
2012. jún. 22. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Még szédülni fogy egy darabig. Az én macskám nekiment a szekrények, amikor az altatás után elkezdet járkálni! :)

Ha gondolod virrasz vele. Ha lakásban van, és úgy mászkál, hagyjad, visszatalál a helyére.

2012. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg odavinni az almosát, hátha wc-znie kell. A mienknek az volt az első dolga amikor felébredt, aztán lefeküdt, végigaludta az éjszakát. Másnap nem volt semmi baj.
2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor normális, ha evett előtte. Nekünk is az orvos mondta, hogy a műtét előtt 24 órával semmit nem ehet, mert különben vagy a műtét közben fog hányni vagy ha felébred.
2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A mi kandúrunk is ment a Wc-hez és tök kómás volt de mégis az volt az első dolga. :)

Tényleg jó ötlet a közelébe tenni:)

2012. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jobban van a macsek?
2012. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem is ez érdekelne :)
2012. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

jobban van :) épp itt szunyókál mellettem. este ment még 2 kört a szobában, aztán visszafeküdt az ágyába és reggel 6ig aludt,aztán jött a szokásos nyígózás,hogy vigyem ki. szegény alig tudott még reggel is a lépcsőn lemenni,még ingatag volt :))

egyébként igen biztos azért hányta ki mert előtte evett. direkt kérdeztem is anyát,hogy nem mondta a doki hogy már elötte ne egyen? mert mindenhol ezt olvastam :S de nem mondta,szóval igy még elötte 1 órával is bőszen falatozott. de már megvagyok nyugodva,reggel fura volt a szeme,mintha tudta volna hoyg mit tettem vele, még lelkiismeretfurdalásom is volt :S

szerintetek mikorra várható z,hogy nem akar elcsászkálni itthonról? szobacica és épp ezért lett ivartalanítva ,mert már nem bírta a család a folyamatos sírását..

2012. jún. 23. 13:31
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban van. Amúgy bizonyos szinten azért el fog járni, csak legalább nem napokra. Na és persze nem jelölget. A többi kandúr meg nem tudja mi van. A mi Mártonunkhoz jönnek udvarlók... Ugyanakkor egyszer rajtakaptuk egy kiscsajjal "félreérthetetlen" helyzetben... ;) Azt mondják a vágy megmarad.
2012. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!