Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állandóan sír egy talált kb 2...

Csik Alexandra kérdése:

Állandóan sír egy talált kb 2 hetes kiscica. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam a padláson egy kiscicát, visított akkor is, ezért hallottam meg. A szeme ki van nyitva, meg mászik előre, vagyis próbálkozik. Etetni próbálom,eszik is, meg van egy másik anyamacskánk, az is megszoptatta kétszer, de fúj és morog rá,már nem is foglalkozik vele.Kakiltattam is kétszer,de a visítást nem hagyja abba, egy percre sem, kínszenvedés vele az éjjel. Lehet hogy többet kéne kakiltatni? Mert szegényke a hasánál nagyon büdi...De mit csináljak még a meleg vizes vattás törölgetésen kívül? Lécci segítsetek, mert imádom a macskákat, de ez így idegtépő:(

2012. jún. 27. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál voltál már vele?
2012. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon hiányzik az anyukája. :((
2012. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még nem hívtam ki az állatorvost, de legkésőbb holnap megteszem, ha ez így folytatódik:( elhiszem, hogy hiányzik az anyukája,mert végülis amikor a másik anyacica volt vele,akkor egy hangja nem volt...de rákényszeríteni nem tudom, mert nem akarom, hogy bántsa...:/
2012. jún. 27. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
egy dokumentum filmben mondták, hogy ha az anya macska magára hagyja a kiscicát annak legtöbbször olyan oka van, hogy érzi rajta hogy életképtelen pl betegség
2012. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nekünk most vannak kiscicáink. Volt 8pici :)

Elvitt 3at egy kandúr. És mivel az anyamacska féltette a többit,széthordta őket különböző helyekre. Ez is benne lehet a pakliban.

Kérdező,lehet a kiscicát ott kellett volna hagynod. De hát én sem birtam volna ki a helyedben szerintem,h ott hagyjam.

2012. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mert szegényke a hasánál nagyon büdi..."

Megmostad a cicát? nincs seb a hasán? Az hogy büdös a cica hasa, semmiképpen nem normális. Szerintem állatorvos.

2012. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazándiból, tudtam, hogy fent van, de nem akartam piszkálni hátha akkor elhagyja az anyukája, bár a mamám elmondása szerint nem is járt fel hozzá. És amikor meghallottam a visítást gondoltam megnézem mi történt. És beesett végülis egy pici helyre, ahol az anyja nem fért hozzá...gondolom ezért hagyta el. Levittem és oda akartam tenni mellé, de jobban fújt rá,mint az idegen másik anyacica....szóval most mindent bevetve próbálom megmenteni és felnevelni. Van mellette egy 8hetes másik cicám is,vele semmi baj nincs,azért valamennyire értek a macskákhoz....nem zavar a sírás, de a visítása nem csak szív-, hanem idegtépő is sajnos:( én nagyon kakilásproblémára gyanakszom...ki tudja mióta volt úgy fent az anyja nélkül,hogy nem ürített szegényem:( háát ebből állatorvos lesz..:(
2012. jún. 27. 14:52
 8/11 A kérdező kommentje:
seb nincsen rajta szerencsére..
2012. jún. 27. 14:55
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tényleg csak szorulása van, vagy férges. de ez a büdösség elég furcsa :S ha megteheted, vidd el szegénykét orvoshoz
2012. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mailerdeamon ***** válasza:
Etesd kb. két-három óránként feles tejjel, illetve a fekhelye legyen puha, meleg, lehetőleg valamilyen plüssel, amihez hozzá tud bújni. Neki még az anyja mellett lenne a helye, próbálj olyan körülményeket kialakítani számára.
2012. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!