Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassak kiscicákat...

Hogyan szoktassak kiscicákat egy öreg kutyához? (lent)

Figyelt kérdés
Kaptam két kiscicát és eddig mindig bezárva tartottuk őket és amikor kiengedtük akkor a kutyát zártuk be. Szeretném ha együtt is ki lehetnének engedve. A kutya nem igazán bántaná őket de amikor a kiscica azt hiszi hogy ő az erősebb és elkezd fújni meg karmolni jó hogy megtámadja. Hogyan kéne őket egymáshoz szokatni?
2012. jún. 30. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, ha leülsz egy viszonylag alacsonya kis székre, akármire, a kutyust magad mellé fekteted, ülteted, a cicust az öledbe fogod. Ne engedd, hogy egymáshoz érjenek, csak nézzék egymást. Majd legközelebb esetleg körbe is szaglászhatják.

Ha a cica azt látja, hogy a kutya nem akarja bántani, majd abbahagyja, hogy fújjon és karmoljon.

Láttam már olyat nem egy helyen, hogy békésen megférnek egymás mellett, és egy alvóhelyen, összebújva alszanak stb.

2012. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot feltétlen kipróbálom ::)
2012. jún. 30. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek, hogy összejöjjön. Ha sikerül, olyan aranyosan tudnak együtt lenni!
2012. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszii :)
2012. jún. 30. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért vigyázni nem árt!

Ma d.u. a tv-ben láttam (valami reklámfilm) ablaküvegen keresztül méregette egymást 2 macska és a másik oldalon 1 kutya. No azoknak a macskáknak a közelükben nem szívesen lettem volna.

2012. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kutyust nem érdekli a cica, vagy tudsz neki parancsolni, akkor engedd őket össze. Ülj le a kutyussal, őt is ültesd le! A kutyus hátamögé rakd a cicát, hogy lássa, nem fogja bántani a kutyus. Mikor kicsit lenyugszik, fordítsd meg a kutyát. Ilyenkor lehet, hogy megint el kezd fújni, de légy türelmes! :)
2012. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okééééééééé :) köszönömszépen :)
2012. júl. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!