Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy csendesedje...

Mit csináljak hogy csendesedjen a cicus?

Figyelt kérdés
Párzásra kész a süket maccsom. Vagyis virnyog, borzasztó és az embereknek pucsít. De a legrosszabb a hang ami kijön belőle. Ugye csórikám a maga hangját se hallja, gondolom ezért ennyire vészes.
2008. máj. 1. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Állatpatikákban lehet kapni egy sprayt, ez egy feromonspray, az a neve: Feliway és 60 ml. Nagyjából 4000 FT-ba került. Először mi is drágálltuk, de nálunk hatott. Mondjuk nekünk fiú cicánk van, és hiába van kiherélve, az agya még termel annyi hormont, hogy dilis legyen párzási időszakban. Össze vissza harapdált minket, és egész éjszaka hisztizett, az állatorvos ajánlotta ezt a sprayt, és nekünk bevállt! Azóta sokkal nyugisabb. Van benne egy tájékoztató, hogy mennyit kell belőle fújni, így elég gazdaságosnak tűnik. Mi elég sokat fújtunk, és szinte még teli van. Remélem használ, és lenyugszik a leányzó. Amúgy ha egy normális állatorvost keresel, aki segíteni tudna ebben, írj egy privát e-mailt, és megadom a nevét, meg hogy hol tudod elérni.
2008. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor most tüzel a nőstény macskád. Nincs jó hírem, most nem hiszem, hogy bármivel el tudod hallgattatni. A kutyákkal szemben a macskáknál nem történik meg magától a peteérés, azt a párzás váltja ki, ebből pedig egyenesen következik, hogy a tüzelés sem szűnik meg csak úgy. Az ivarzási tünetek pár naptól akár 1-2 hétig is eltarthatnak, akkor bekövetkezik egy 1-2 hetes átmeneti nyugalmi időszak, majd az egész kezdődik előről. Szerintem a megoldás az lenne, ha felhívnád az állatorvosodat és megbeszélnéd vele az ivartalanítás időpontját. Akkor egy életre letudhatnád a hasonló helyzeteket. Bővebb információt a [link] oldalon találhatsz.
2008. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a második hozzászólóval!! Én is ivartalaníttattam a lánycicámat (is), azóta sokkal könnyebb vele az élet-és nekem sem kell attól tartanom, hogy mit csináljak, ha elkap vmi betegséget, ill a kölykökkel...??? Ivartalaníttasd, meglátod jobban jársz.
2008. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!