Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenhova pisil a macskám?

Mindenhova pisil a macskám?

Figyelt kérdés

sziasztok!

segítsetek,van egy majdnem egy éves fiú cicám és össze pisili az egész házat.nincs még ivartalanitva.de ő nem spriccel hanem leül pisilni és el is kaparja mint ahogy az alomba szokta.természetesen az alom mindig tiszta 3naponta teljes csere van de ez idő alatt is mindig tiszta mert még a pisijét is kiszedem belőle.

mit tegyek mert már bele vagyok fáradva pisi szagba:(



2012. júl. 12. 14:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Maxitabi:

a hétvégén gondolkodtam hogy azóta csinálja mióta újfajta alom van neki!

egy pár hete kénytelenek voltunk másfajtát venni mert nem volt a megszokott,és meg maradtunk az újnál,kellemes illatositott,és mikor bele pisil össze áll ilyen kis gombócba és könnyebb kiszedni!

most a hétvégén vissza cseréltük a régire,és egyenlőre több a pisi az alomba mint máshova.lehet hogy ez volt a baj.

2012. júl. 16. 13:32
 12/18 A kérdező kommentje:

ne is mond nálam is minden tiszta ecet szagú,a lépcsőalját a hétvégén jól fel locsoltam ecettel mert oda pisilt mindig a legtöbbet,és már nagyon büdös volt.

tegnap a lépcsőt is ecettel takarítottam le,és azóta nem megy a legalsó szintre.már mint szeretne oda menni mert mindig neki indul de szegénykém vissza fordul a szagtól!

a mosogatóm is büzlik az ecettől mert oda is mindig bele pisilt,de kétnapja nem teszi.

de úgye az egész házat nem lehet lelocsolni ecettel,mert nem zárhatom karanténba a macskát!

2012. júl. 16. 13:37
 13/18 Maxitabi ***** válasza:
Lehet, hogy ez volt a baj.. Ja és a citrom, narancs illóolajat sem bírják-hátha az elviselhetőbb számodra. Nekem van a fressnapfban kapható (3000Ft)wash and get off spraym,de ettől még arany lánymacskám -ha nem is ugyan oda, de pisil..Én is már mindenhol húgyszagot érzek.. ecet ide, ecet oda.Talán tiszta alkohol?? elmegy a szaga hamar-német fórumon ajánlották, vagy feromon tartalmú illóolaj, labda-az "drog" nekik.
2012. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

sajnos és nem magyarországon élek,de biztos itt is vannak valami hasonló szerek,el is megyek majd megnézem az állat boltban!

én is mindenhol csak a pisi szagott érzem a felmosó állandóan a kezemben van,folyamatosan takaritok!

Köszönöm a segítséged,aranyos vagy :)

2012. júl. 16. 14:52
 15/18 A kérdező kommentje:

Képzeljétek tegnap olyan csodaszert találtam az állat boltban,nem is gondoltam volna hogy létezik ilyen:))

ahogy haza értem egyből ki is probáltam,és ahogy rá fújtam a kanapéra egyből el is vette a szagott,és semmit nem lehet érezni.teljesen bio akárhova lehet fújni,az egész házat befújtam vele a lépcsőtől kezdve mindent mert úgye a drága cicám néha bele lépet és szét hordta mindenhova.most annyira friss illatt van a házba.el sem hiszem hogy hetek óta végre megszűnt a pisi szag körülöttem!

2012. júl. 19. 11:25
 16/18 Maxitabi ***** válasza:
Szuper!Leírnád a nevét???
2012. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]

tudok egy linket küldeni,magyar oldalon sajna nem találtam,mert a magyar nevét nem tudom neki.

hollandul hiába írom otthon nem fogják tudni.

de ha megtudod nézni hol lehet otthon zep termékeket kapni akkor biztos hogy ez is van!

vagy ha beszél angolul akkor ird be a keresőbe hogy zephomeproducts és ott van minden termékük!

2012. júl. 19. 12:37
 18/18 A kérdező kommentje:
van még egy szer amit otthon is biztos lehet kapni urinoff macska pisi eltávolító a neve.azt mondták ez is nagyon jó és biztos használ!
2012. júl. 19. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!