Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segitseg! Az eddigi szobatiszt...

Segitseg! Az eddigi szobatiszta cicam, mostmar az alom melle vegzi a dolgat. Mi tortenhetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon aggodok miatta,eddig mindig az alomba vegezte a dolgat,de lassan mar 1 honapja melle...

Mi tortenhetett vele?



2012. júl. 16. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból mondom, hogy szinte biztosan a fent írt betegség. Az én cicámnak is ez volt.
2012. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Es mennyibe kerult a kezelese?Meg kellett muteni vagy eleg volt csak dieta/kezeles?
2012. júl. 18. 10:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Fél éves korában betegedett meg először, most már öt éves múlt, eddig gyógytáppal kellett etetni a tünetek megelőzésére, mert sajnos többször is visszaesett. Műteni nem kellett (ő lány cica, a kandúroknál szokott inkább szükség lenni műtétre).

A kezelések laborvizsgálatból és egy-két injekcióból szoktak állni, ezek már nem emlékszem, menyibe kerültek, de megfizethető, a gyógytáp viszont nagyon drága..

Az én cicámnál a stressz okozta a visszaeséseket, úgyhogy először az ok megszüntetésére kell törekedni. Mióta nyugalom van, azóta nem voltak problémák, most próbálom leállítani a gyógytápról, csak remélni tudom hogy már nem lesz rá szüksége szegénykének.

2012. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

koszi szepen!

az enyem is lany cica

szerintem neki is a stressz miatt,kicsti stresszes eletet el:(

2012. júl. 19. 12:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Írd majd meg a fejleményeket!
2012. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!