Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10. 000 forintot fizettem a...

10. 000 forintot fizettem a dokinak, ez soknak szamit, vagy realis?

Figyelt kérdés
Cicammal voltam, mert volt egy seb a nyakan. Kicsit kabitott rajta, hogy ne tamadja meg, es adott be neki szteoridot, hogy ne vakarja tovabb a sebet. Ezen kivul levagta a kormet, es kb. ennyi. Nem diagnosztizalt nala semmit, hiaba mondtam, hogy nem eszik rendesen. Elkuldte ennyivel, illetve raakart venni, hogy ott azonnal hereltessem ki. (nem lehetett, mert nem tudtam volna otthon maradni vele mig kaba, erre is azt mondta, hogy nem baj, egyedul is feltud ebredni) Nem tudom, nem tunt tapasztaltnak es igy a 10 nekem soknak tunik? En tulzok?
2012. júl. 16. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
az hogy menyit fizetsz attól is függ, hogy hova viszed, mert ha egy kisebb állatkórházba akkor egy vagyon de ha egy falusi állatorvoshoz egy kis rendelőben akkor ott jóval olcsóbb
2012. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!