Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon vad a macskám, mit...

Nagyon vad a macskám, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2 hónapja van nálunk kicsi még,nagyon rossz, nem lehet simogatni, mer egyből agyon karmol, és harap, már nagyon fáj a kezem, bántani nem akarom ha rosszat csinál, de már rosszul vagyok tőle, simogatni akkor tudom mikor alszik.... volt már macskám és azt tudtam simogatni meg kényeztetni szeretgetni, és csak akkor harapott és karmolt mikor játszottunk, de ez egyfolytában......

2012. júl. 17. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
szelidítsd meg
2012. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Én ugyanezt a kérdést készültem itt feltenni, az én cicám is ilyen vad, szerintem azért, mert korán el lett választva a testvéreitől és az anyjától :(

Én amikor egyfolytában támad és harap, akkor megfogom a nyaka fölötti bőrt és leszorítom, hogy elvegyem a kedvét a harctól. De mindemellett szerintem gyakran kellene jutalomfalatokat adni neki kézből ha jól viselkedik, és ha megtűri a simogatást. Én már megszoktam hogy az én cicám sose lesz olyan bújós, mint vártam volna, de nem baj, minden macska más. Azt szeretem benne, hogy mindig megnevettet.

2012. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
ja vezeztés közbe ne a cica térdeit fogd mert karmol :P
2012. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
vagy a cica húgija dekoltázsába ne keress hajszálat mert az igen "csak" lenn volt...
2012. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Lehet túl hamar választották el.
2012. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

igen énis fogom a nyakát meg ilyenek, meg probálom énis finomsággal mutatni hogy ha meg simogathatom akkor megkapja,

barátomnak volt egy cicája tündéri volt, bújt is óvatosan játszott, beszélgetni lehetett vele vissza válaszolt, meg velem aludt mint egy ember :O 2 hónapja meghalt sajnos, viszont kicsi korában ha rosz volt a barátom néha elég erősen seggbe csapta, meg kapott....lehet attól lett olyan, de nem akarok vele úgy bánni :S

2012. júl. 17. 15:08
 7/17 A kérdező kommentje:
nem is fogok
2012. júl. 17. 15:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha rossz, harap, karmol, akkor fogd meg és emeld fel úgy ahogy az anyja tenné, hátul a nyakbőrénél fogva. Ez nem árt neki, viszont állítólag lenyugtatja. Ha utána leteszed próbáld simogatni, ha harap újra emeld fel. Ha jól viselkedik adj neki jutalomfalatot, bármi jó amit nagyon szeret. Ezzel próbálkozz.
2012. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

nyugi az én cicám is ilyen volt egész kiskorában kb 5 hónapos koráig, aztán egyszer csak benőtt a feje lágya :)

most meg olyan kis nyugis lett, sokszor próbálom kihozni a sodrából, úgy hiányzik az a virgonc kiscica :)


szóval kinövi ne aggódj :)

2012. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
majd meg komolyodik
2012. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!