Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú macskához fiú macska?

Fiú macskához fiú macska?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek arról ha egy éves fiú macskámhoz új fiú macskát hoznék haza??

mindenképp szeretnék egy kiscicát a menhelyről elhozzni,de nagyon félek hogy nem jó választás a fiú,mert állandóan össze verekednének és balhéznának!probálkozni úgye nem nagyon tudok mert ha elhozzom vissza már nem vihetem.

maradjak inkább a lánynál??



2012. júl. 19. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fiúk de mindkettő ivartalanítva van, akkor nagyobb az esély arra, hogy összeszoknak.

Ha az egyikük fiú a másik lány, akkor jobban kedvelik egymást, mert nem konkurenciái egymásnak. De akkor is mindenképp ivartalaníttatnám (legalább a lányt, de még jobb ha mindkettőt), mert különben évente akár 30 kiscicát is gyárthatnak, vagy csavargás közben más kandúrok csinálják.

2012. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen,a nagyot most akarjuk ivartalanitani(elkezdett pisilni a házba).természetesen ha lesz pici cica akkor elöbb utóbb őt is!ha lány lesz attól nem félek hogy az utcán valamelyik macska "megcsinálja,,mert nem lesz kinti macska,elég forgalmas helyen lakunk így a mostaninak is csak hámmal van kijárás.és őt sem fogom kiengedni egyedül.

sokat hallottam hogy két fiú között mindig a probléma van, félek tőle,mert elégé vad a macskám és ha össze verekednek nincs az az ember aki közéjük nyúlna szerintem!

2012. júl. 19. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ivartalanítva vannak, akkor valószínűleg nem lesz gond. De azért jobb lenne egy kislány.

Most fogadnék rá bármiben, hogy ha kislány cicád lesz, lakásban tartva, azt is ivartalanítani fogod. Csak mert nem fogsz tudni megmaradni tőle amikor elkezd tüzelni. :)

2012. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!