Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? Aggódom!

Mi lehet a baja? Aggódom!

Figyelt kérdés

5 hónapos szobacicám hasa egy hónapja lóg már. Olyan mintha folyadék lenne benne. Semmi más tünete nincs, normálisan piszkít, eszik...Eléggé lent, majdnem a nemi szervénél van ez a valami. Puha neki, tényleg mintha egy lufi lenne ott körülbelül.

Valaki tapasztalt már ilyesmit?

Elvinném orvoshoz, de jelenleg nincs rá pénzem. Egy egyszerű vizsgálat is 3000 forint a városban. Ha valami komoly persze összekaparom a pénzt rá most, de ha azt mondjátok nem komoly, akkor fizetésig kihúznám vele.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 26. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs meg esetleg a szama egy dokinak??? az nem hiszem hogy kerul valamibe , de ha kerul is akkor nem olyan sokba.... es o majd megmondja neked pontosan hogy vigyed be vagy ne .... en nem tudom mi lehet a baja , de biztosan szerintem csak doki tudja megmondani...
2012. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Koldokserve van. A mieinknek is van, rutinmutettel megoldhato. Miota van neki es no? Mert ha nem megy vissza, meg kell mutetni. Szerintem erdemes keresni egy dokit aki jo es aranylag olcso.
2012. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!