Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 kiscicát fialt az egyik...

3 kiscicát fialt az egyik macskánk de pár napja már nincs meg és nem hiszem hogy már meglessz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a kérdésem mit tehetnék hogy a három kis csöpség életben maradjon és ne szenvedjenek?, mert ettesük őket tejjel saját készítésű cumis üvegből, de mindíg össze vissza csöpög ahogy itatjuk és nedvesek maradnak és fáznak, megtörölni csak nagyon óvatosan szoktam őket, meg csak nyávognak és nem akarnak sokat inni, szerintem az anyuk hiányzik nekik :(

Mit tegyek hogy jobb legyen nekik?



2012. júl. 27. 16:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
van a feketefehér kiscica szerintem nagyon beteg, mert már alíg bír nyávofni és nem is iszik és mászni sem bír csak egyhelyben gubbaszt, hiábba törölgetem nedves rongyal a felenküket, eddig még nem ürittetek miért, könyörgöm segítsetek, mennyiszer kell törölgetni a feneküket és mennyire legyen az a rongy nedves ?
2012. júl. 29. 20:57
 12/12 borcsi02 ***** válasza:

Szerintem,ha ennyire rosszul van,most már ideje állatorvoshoz fordulni,mert itt nagyobb bajról van szó,mint sem hogy megfelelően esznek-e.És mivel esélyes,hogy megbetegedett,a többi cicát is pillanatok alatt megfertőzheti,ha még ez nem történt meg egyáltalán!!

El tudod vinni állatorvoshoz?

Nagyon sürgős lenne,mert ilyenkor csak ő tud segíteni már,sajnos az itt válaszolók nem! Ne hagyd elpusztulni szegény kiscicát!!:(

2012. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!