Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olvastam, hogy lehet "műkörmöt...

Olvastam, hogy lehet "műkörmöt" (lent bővebben) csinálni a cicáknak? Ez nem rossz a ciáknak?

Figyelt kérdés
tehát olyan műköröm, vagy mi... hogy ráraknak valamit a karmára, és az nem engedi, hogy karmolásszon. Ja és ráadásul mindenféle színben van.
2009. júl. 17. 21:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
hopsz, jó sok a szóismétlés...
2009. júl. 17. 21:20
 2/13 anonim ***** válasza:
ez egy nagy baromság! szerinted a macskának tetszene?
2009. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez enyhén szólva is állatkinzás, ha zavar, hogy a macskának karmai vannak, akkor ne tarts macskát. Te szeretnél állandóan vastag kesztyüben lenni?
2009. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vegyél neki erre kitalált játékokat, hogy azt kaparássza ne a bútorokat pl. egyébként a macska behúzza a körmét, szal nem is tudom hogy tennéd rá azt a védőburkot. hacsak nem "kesztyű", amit előző hozzászóló mondott... de szegény macska, ne tedd vele:S
2009. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahh nagyon remélem,hogy ilyen nincs!!!!!:S Már attól hányni tudnék ,hogy a kiskutyákra ruhákat aggatnak!!-.- Annyira felbosszant az ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!Ők állatok és nem emberek! Ne akarjunk már olyan kényelmetlen dolgokat rájuk erőlteni,amikre nem is lenne szükségük...Akit zavar,hogy acica kapargatja a bútorokat, ne tartsa bent! Egyébként sem bentre valő egyik állat sem! :( Ha van is ilyen lehetőség, kérlek ne csinálj ilyet a cicáddal!!
2009. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nálam már állatkínzási kategória. vajon az a szerencsétlen állat szeretne ilyet? nem hinném...
2009. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ESZEMBE SEM JUTOTT, HOGY ILYET CSINÁLJAK A CICÁIMMAL!!!

Az én véleményem szerint is állatkínzás, csak kíváncsi voltam, hogy nem e reagálom túl a dolgokat. JA, és úgy SZERETEM a cicákat, úgy AHOGY VANNAK!!!

2009. júl. 17. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Tényleg van ilyen külföldön. Nézzétek: [link]

Az emberi hülyeség és önzőség határtalan... Mondjuk még mindig jobb, mint amikor leoperálják a karmukat...

2009. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen 2-3 hetente manikűrözni kell a cicát, és le vana a gond!

Nem értem miért kell ezt ennyire túlbonyolítani!

2009. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én olyan lilát láttam, nem tom hol, de szerintem nem is néz ki jól, már nem azér, de elrondítja a cicc karmát
2009. júl. 18. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!