Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap a viharban (szerintem)...

Tegnap a viharban (szerintem) elveszett a kiscicánk a kertből (10 hetes) vagy legalábbis azóta sehol sem találjuk. Mit gondoltok hazatalál ha tényleg "világgá szaladt"?

Figyelt kérdés
Eddig még a kerten kívül max csak 2-3 méterre ment el, magától még sosem csavargott el.
2009. júl. 19. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem biztos,hogy visszatalál ugyanis nincs benne meg az a szagló képesség amivel visszatudna találni ,de ha eléggé ismeri a környéket ahol laksz akkor lesz rá esély a viszontlátására

Üdv: Dzseköb

2009. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
lehet hogy tényleg "világgá szaladt", de nem biztos hogy vissza talál. Lehet, hogy ijedtében elszaladt messzire, de nem figyelte az utat, hogy merre ment. Szerintem állj neki keresni. remélem meg lesz :)
2009. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Hogy került ki 10 hetesen a viharba???

Nagy a valószínűsége, hogy a dörgéstől megijedt, elszaladt és nem talál vissza vagy befogadták.

Rakjatok ki a környéken valami figyelemfelkeltő plakátokat és hívjátok fel a legközelebbi állatmenhelyeket. És rakjatok ki kaját a ház oldalához. Ennyit tehettek maximum.

Sajnos előfordulhat, hogy bentrekedt valahol (szomszéd pincéjében stb) vagy ijedségében egy kocsi alá szaladt... :(

Olvastam pénteken este, hogy nagyon nagy vihar lesz, és direkt buszoztam tegnap délelőtt hazáig 1 órát (és vissza is) az egyik barátnőmtől, hogy bezárjam a lakásba a macskámat, mert amúgy ő is kijárós.

21/L

2009. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsénk volt, mert kinti cica, 9 hetes, amugy is a pincében alszik, amin nincs ajtó, de nem is akar kimenni. félni meg nem fél semmitől, mert napi 6 órában megy mellette a motorosfűrész a szomszéd építkezésen xD


Azt ajánlom, hogy tegyél ki kaját a kaputokhoz, meg kicsit messzebb is lehet, meg ilyen hirdetéseket, esetleg ehlyi fórumokra is mehet meg hasonló!

2009. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!