Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a lakásban jelölget...

A kutyám a lakásban jelölget Erről hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mit keres a kutya a lakásban?
2011. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó...ne legyél már ennyire vidéki. :D
2011. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

kis testű kutyáról beszélünk (:

És Tényleg ne legyél már fapofa.

Én tanácsot kértem !!

2011. jún. 4. 20:36
 4/13 A kérdező kommentje:

hülye -.-"

Amúgy fiú !

Te nagyon tudatlan !

2011. jún. 4. 20:43
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

DE mért?

Hisz néhányszor tökön rúgod nem fog a lakásban jelölgetni.

2011. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Te most komolyan hol nevelkedtél ?

Vagy esetleg téged kis korodban úgy szoktattak le hogy ne kakiljál be , illetve ne pisiljél be hogy tökön rúgtak ?

És a segg lyukadat meg be tömték " valamivel " ?

HÜLYEEE !!!!

2011. jún. 4. 20:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Csapjál rá akkorát, hogy ne legyen kedve még egyszer ilyet csinálni, de minden egyes alkalommal, amikor rajtakapod. És ivartalaníttasd. Na meg vidd eleget sétálni, ahol kijelölgetheti magát. Egyébiránt meg valószínűleg az általános nevelésével is problémák vannak, vidd el kutyaiskolába, sok problémát megszűntet egy jó suli.
2011. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként szobatiszta? Ha már a gyerek szobatisztaságra nevelése szóba került... mert akkor természetesen nem büntetéssel kell nevelni. De ha bekakilni nem szokott, akkor valószínűleg inkább dominanciaproblémáitok vannak, ami sajnos súlyosabb eset, mint az, hogy nem szobatiszta.
2011. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen szobatiszta .

Hát van egy másik kan kutyám is és szerintem is azért csinálja , de olyan sokba kerül sajnos egy ivartalanítás , így inkább le szoktatni szeretném őt .

2011. jún. 4. 21:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor szoktasd. Vedd el a kedvét a lakásban jelölgetéstől. Illetve hát nem tudom, mennyire működik, ha két ivaros kan lakik együtt... Az sosem szerencsés párosítás :/ Nézegesd az ivartalanítási akciókat, és áldozz rá pénzt, különben nem valószínű, hogy nyugodt életetek lesz. A kutyatartás pénz, néha sok, remélem ezzel tisztában voltál, mielőtt két kutyát is bevállaltál. Ha beteg lenne, akkor sokkal többet ki kéne fizetned érte; egy kan ivartalanítása, főleg ha kistestű, nem egy olyan egetverő összeg.
2011. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!