Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak ha a kis cicam...

Mit csinaljak ha a kis cicam fosik?

Figyelt kérdés

Egyszer hànyt is.

Igazàbol nem tünk betegnek mert mindig ugràl meg egy folytaban roszalkodik.


2012. aug. 7. 19:14
1 2 3
 11/21 Vicuska87 ***** válasza:

A Viszkász, az egy nem drága konzerv, sőt olcsó sz.r!


Ezektől a marketing tápoktól Viszkász, Friszkíz, Kitekat, bármi más jobb lehet!

2012. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Tejet adtál neki bazze...azért fosik.
2012. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Vicuska87:Mondj egy tàpot vagy konzervet ami jobb a Whiskas-nal,ha annyira okos vagy az ilyen témakörben.

jaa és a akii ezt irta h "Tejet adtàl neki bazzee azért fosik"-szerintem egy kis cicusnak még kell innia tejet,nem rég vàlt meg az anyjàtol.

A tobbi hasznos vàlaszt koszii!!és ja aza csirke melles cucc jot tett a cicusnak,koszi!

2012. aug. 9. 03:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát inkább Te nem értesz a macskákhoz, már nem is haragudj.Aki nem tudja, hogy a macskáknak nincs szükségük tejre az nagyon buta!!!Nem bírják lebontani a tejcukrot ami a tehéntejben van!!Ezért fosnak!Nézz utánnna kérlek!Ellett választava az anyjától, már nincs szüksége tejre, ez egy régi tévhit.A Wiskas egy gyagyi kaja, hiába szerinted nagyon jó.Acana, Orijen, Brit Cat, Hill's ami márka és tele van hússal, nem szeméttel igaz, hogy drága, de ez nem egy agyonreklámozott vacak.
2012. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Vicuska87 ***** válasza:

Nézd nekem két fajtatiszta macskám van, és köszönöm, igen okosnak tartom magam a témában!

Táp: acana, orijen, royal canin(sokféle tápja van)

Alutasakos: Schesir, Animonda, Natures Menu

Lehet még neki nyers husit (csirkemell, pulykamell)(DISZNÓ TILOS!) adni én csont nélkül szoktam.

Illetve főtt csirke és pulykahúst szintén csont nélkül!

2012. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy van olyan macska, amelyik bírja a tehéntejet is, nem lesz baja tőle (főleg ha vizezve van), de van olyan is, amelyik nem bírja, hasmenést okoz nála.


Ha már tudjuk, hogy a mi macskánknak nem lesz tőle baja, akkor adhatunk neki, bár egyébként szerintem túl sok értelme nincs, a tejben sok hasznos anyag nincs, jobban járunk ha inkább normális, jó minőségű tápot adunk neki helyette.


Viszont ha tudjuk, vagy sejthető, hogy esetleg nem bírja a tehéntejet, akkor ne adjunk neki, mert akkor csak állandósítjuk a hasmenést és mindenféle emésztési gondokat. Ha mégis akarunk neki tejet adni (mondom, szerintem túl sok értelme nincs), akkor vegyünk neki laktózmentes cicatejet vagy gyermektápszert, esetleg kecsketejet, azt jobban szokták bírni. De nyugodtan ki lehet hagyni a tejet az étrendből, ha már nem kölyökmacskáról van szó. Esetleg még kis mennyiségű aludttej, tejföl is szóba jöhet, de csak kisebb mennyiségben, pl. egy kanálról nyalja le.

2012. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hé!

elöször is én nem tehén tejjel itatom a kis cicamat!!

ja és én ezeket az orijen tapokat nem tudom be szerezni mivel Kanadàban élek,és lehet hogy TE még nem halottàl dobozos macska tejröl amit kis cicusoknak lehet adni.

Az én cicamat tul koràn vàlasztottàk el az anyukàjàtol,pàr hetes még csak!

El ismerem,hogy màr többen mondtàk hogy a Whiskas nem jo a macskàknak mert hullik töle a szörük!

Ja és be vàlt a diéta amit irt az egyik vàlaszolo,(föt csirke mell és rizs)

2012. aug. 10. 21:39
 18/21 anonim ***** válasza:
Kanadában csak Whiskas táp van mi?Na ne hazudjál már ekkorát.:D
2012. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
örülök, hogy bevált
2012. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem csak Whiskas tàp van -.-

csak tudod a macskàm eléggé vàlogatos,nem eszik meg minden szart.

2012. aug. 13. 04:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!