Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a cicám. Hova vigyem...

Meghalt a cicám. Hova vigyem vagy temessem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Ha kertes házban laktok, vagy van telketek, akkor temesd el a kertbe, ha panelban laktok, akkor sajnos nem tudom, mit kéne vele tenni. Nagyon sajnálom, hogy meghalt szegény.

2009. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

Kertes ház: ásd el.

Panel: szemétledobó.

2009. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha Budapesten élsz, a Budai Kisállatklinikán 5 EFt-ért hamvasztanak, vagy felhívhatod a helyi állatorvost és megkérdezed tőle. Arra az esetre, ha nincs kerted, ahol el tudnád temetni. Sajnálom a cicusodat.
2009. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj az állatorvossal, az el szokta intézni.
2009. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Vannak állatemetők, pesten is van. Bizton belefájna pár 10ezresbe, de akkor legalább rendesen el lesz temetve.

keress rá googliban, hogy állattemető vagy állatkegyelet vagy ilyesmik...

2009. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sajnálom :'(

Ha kertes házban laktok, akkor a kertbe temesd el. Mi is oda szoktuk a halott állatokat, már nagyon sok nyugszik ott :( :)

2009. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakom, akkor szerintem az lesz a legjobb ha itt lesz eltemetve. nagyon köszönöm mindenkinek :) (L)
2009. júl. 20. 14:36
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom a cicust és téged is:((

Az én cicám a kórházban lett elaltatva, és nem tudom,hogy mi lett vele, de nem is akarok belegondolni. Ha a kertben ásod el,akkor jó mély gödröt kell ásni, betekerni a cicust valamibe (lepedő+neylon), nehogy valamilyen állat egyszer kikaparja.

2009. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

5. válaszoló vagyok!

Örülök, hogy kertes házban laktok. Hidd el, a cicusnak az lesz a legjobb hely, ha a kertben ássátok el. Ássatok jó mély gödröd, a cicát pedig tedd bele egy papírdobozba. Ott majd minden nap "meglátogathatod" :( :)

Még 1x nagyon sajnállak téged is, meg a cicust is. :( Egyébként mennyi idős volt, s volt valami baja, vagy végelgyengülés? :(

2009. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
*gödröt
2009. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!