Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett az anya...

Mi történhetett az anya macskámmal?

Figyelt kérdés
hogy megértétek az egészet akkor el kell mesélnem az egészet hosszú lesz.úgy volt hogy idejött egy szürke anya macska,egy kis macskával nem is volt olyan kicsi közepesomértű volt itt egy kép róla(itt ezen a képen már nagy macska): [link] miután ide jöttek 3hónap után elpusztult az anyja sajnos:( addig félnőt azután kezdet el udvarolni a lány macskáknak,meg akkor kezdet el verekedni...majd ide szoktatunk egy lány macskát (véletlenül) amúgy vad macska volt,de egy idő után megszelídült.Aztán meg születek kis macskák,de egyikükre se hasonlítót a fekete-fehér színű macskámra (az első link)akkor kezdet furcsán viselkedni a fiú macska a cifra megszagolta kicsiket de az nem az övé mert hátat fórdiót és nyávogót furán elég furán hogy is írjam le ilyen hangot adót máááuuu... így néznek a kicsik: [link] ez nem a legjobb kép.Tegnap meg feltűnt hogy nincs sehol az anyjuk pedig minimum 1 nap szokót velük lenni 5 órát azt hitem reggel velük volt,de ma se jött elő és most jön az a rész amit nem értem a cifra macska a fiú vigyáz a kicsikre pedig nem az ő gyerekei azért furcsa mert egész nap csavarogni szokót,szerintetek meghalt az anya macska? egyszer néztem egy dokumentációs filmet (németűl nem okozott gondolt több éveken át néztem a külföldi csatornákat),arrol szolt van egy anya macska felneveli a gyereket és magukra hagyta öket(amugy a macskákat kint szoktunk tartani igaz néha beendegjük öket föleg télen.szerintetek?

2012. aug. 9. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Elrabolták a reptoidok.
2012. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is kb ekkorák most a kis cicák. Az anyjuk már odacsap nekik ha mennek felé. Már elég nagyok, tudnak rendes macskakaját enni, így már nem akarja őket szoptatni. Valószínű a ti anyamacskátok is már magára meri hagyni hosszabb időre a kicsiket és eljár csavarogni, szomszédolni. Mellesleg a macskák inkább éjjel aktívak, lehet addig foglalkozik velük, amíg te alszol, szóval ne aggódj! :)
2012. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Úristen.... az nem szokÓt hanem szokott

Tulajdonképpen most akkor mi is a kérdés?

2012. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen csak azt nem értem hogy mért foglakozik velük az a fiú macsak eddig nem is foglakozót velük,most meg egész nap velük van azt gondolom furcsának,meg igazad lehet 2 válaszoló figyeltem amikor szoptatja öket egy idő után elmegy tán igazad van ,csak akkor mért figyel rájuk az a kan macska ja meg az első válaszoló gondolom el se olvastam amit leirtam csak leirtad hogy reptoridok és kész inkább nem írtál volna semmit,ha anyira szereted leirni hogy reptorid akkor nézz bele az gyakorikérdés/ezotéiába és ott osszad az észt...
2012. aug. 9. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elpusztult az anya macska és ezért gondoskodik róluk
2012. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazad van vártam pár napot hogy elő bukkanjon így biztos vagyok benne hogy elpusztult:( köszönöm a válaszokat
2012. aug. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!