Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen árban vannak a legolcsó...

Milyen árban vannak a legolcsóbb Ragdoll macskák?

Figyelt kérdés
Nem is kéne törzskönyv, csak egy ragdoll macska otthonra.

#macska #fajtiszta #ragdoll #olcsó macska
2012. aug. 13. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
gugli a barátod
2012. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60-tól talán.
2012. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen macska nincs is.
2012. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Én mostanában 30 ezer és 60 ezer között látok :)
2012. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Most akkor ragdoll kell, vagy mindegy, csak hosszú szőrű cukiság legyen???

Bocsi, de ha fajtatisztát akarsz, akkor áldozz rá. Ha mindegy, akkor meg menj menhelyre.

Más lehetőséget (pl. szaporítók) zárj ki.

2012. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az olcsó ragdoll macska ( gondolok itt a 60 ezres kategóriára ) általában sziámi keverék, ami miatt nem "rongybabás" a viselkedése, hanem erőszakos, keleti macskás. Ha fajtisztát szeretnél, akkor nem találsz olcsón!
2012. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nyilván körbe néztem googlen, kb annyira értelmes válasz volt, mint amennyire ostobának nézel.

------------------------------------------

Tudom, hogy 60körül vannak, csak azt hittem, hogy a törzskönyvezett illetve "nemes" alomból valók ilyen drágák

És köszi a válaszokat :)

2012. aug. 18. 22:14
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen Ragdoll kell, van ilyen fajta macska aki írta neki szánnám a gugli" a barátod szöveget. :D

Ragdoll az a macska amelyiket kézbe veszed és szabályosan elengedi magát ettől olyan különleges és nem moccan gyakorlatilag, youtubon vannak vidik is róla :)

2012. aug. 18. 22:16
 9/10 Mecse ***** válasza:
100%

Tudom hogy eléggé "megkésve" érkezik ez a hozzászólás tekintve a kérdés feltevésének dátumát, de úgy gondolom hasznos ha leírom (ha pedig nem érzi majd más annak, azt is túlélem :) ).


Szóval; ha ragdoll-t szeretnél -otthonra, vagy akárhova-, az égre kérlek, ne szaporítóktól szerezd be. A törzskönyv nem egy értéktelen darab papír amivel aztán dobálózhatsz később. Az biztosít arról hogy a cicád tényleg az, ami a fajtájának a neve, hogy egy olyan párosításból jött létre amelynél a 2 egyed érdemesnek bizonyult arra hogy kiscicái legyenek.


A másik dolog amit még fontosnak érzek leírni; Ne legyenek irreális elvárásaid a leendő macskáddal szemben.


Lehet hogy törzskönyves ragdoll lesz, és mégsem fog elernyedni amikor az öledbe veszed.


MINDEN macska egyéniség függetlenül a fajtájától. Mindegyik különböző, és bár van néhány fajtajelleg amit a legtöbben hordoznak egy adott fajta képviselőjeként, csak azért mert te azt akarod hogy eldobja magát amikor felveszed, ne vegyél ragdollt. Mert mi van ha nem fogja eldobni magát? :)


Van olyan ragdoll is, aki élből utál ölben lenni és nem is tűri hogy felvegyék. Az, hogy egy macskának van egy adott fajtája az nem garancia és SOHA nem is lehet garancia arra hogy az a macska X és Y tulajdonságokkal fog rendelkezni. Az, hogy hajlamos valamire fajtából kifolyólag, az remek és szép és jó. Csak minden tv-műsor és stb. elfelejtkezik mágikusan arról hogy minden élőlény egyéniség, a fajtáján felül :)


Hú ez aztán hosszú lett ... No de be is rekesztem a pötyögést;


-egy boldog ragdoll gazdi

2012. szept. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én az én ragdollomat 100 ezerért vettem és már közel egy éve velünk van, mégse vágta el magát a karomban... tényleg egyénfüggő a dolog. Mindenesetre nagyon szeretem :)
2012. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!