Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a macskammal? Irjatok...

Mi van a macskammal? Irjatok légyszi.

Figyelt kérdés
A Sogorom egy kutya szajabol szedte ki. es ki vagy csavarodva a laba, de nem nyavog a macska semmi.. csak angyon meg van ilyedve mi lehet a baja? az allatorvoshoz csak reggel tudok menni es nincs addig turelmem varni!
2009. júl. 21. 21:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
ennek a macskának lőttek! ha már kutya szájából szedte ki és ki van csavarodva a lába akkor az már az ördögé! Sajnálom!
2009. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

ördögé.. ez jó :D


viccet félretéve azért nem nyávog mert pánikrohamot kapott vszínű h majd a lábát helyreteszi a doki

2009. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
fektesd puha helyre reggel meg go állatorvos ennyi a tanácsom...a és próbáld megetetni kend be a száját egy kis tejjel lenyalja akkor így tovább hátha tud enni..
2009. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mikor kozzel megyek hozza, elmegy mindig.. nem tudom lefektetni puha helyre , es verzik a laba is, most hivtam egy allitolagos non-stop allatorvost holnap mondta h menjek , en nem ertem milyert ilyenek az emberek.koszonom a tanacsaitokat.
2009. júl. 21. 21:35
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Az állatok hang nélkül tűrik a fájdalmat, biztos sokkot kapott, remélem túléli szegény :(
2009. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
0%
Valamit csinálj hogy megnyugodjon, a lábát meg próbáld visszarakni. Nem nehéz kell hogy ropanyon egyet, így rakták vissza az ujamat. Amúgy meg a macska csontjai gyorsan gyógyulnak.
2009. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elsődlegesen a vérzés próbáld elállítani

nincs a közelben egy állatklinika? vagy hívd fel a dokit újra hogy mi a helyzet, és hogy félsz hogy nem fogja reggelig kibírni

remélem minden rendben, sok sikert és jobbulást a cicusnak

2009. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat,elvittem az allatorvoshoz, es meg kell muteni a labat, tesznek bele vasat egy ideig, gondoljatok h helyre jon? nem fog santitani utanna?
2009. júl. 22. 09:07
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A macskáknak hajlékonyak a csontjaik ugyhogy valószínű renbe jön de számíts rá hogy sántítani fog lehet hogy örökké lehet hogy csak egy ideig!
2009. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy csak külföldön van-e ilyen, de láttam már olyat, hogy az olyan állatoknak, akiknek műtétjük volt a lábukkal el lehet őket vinni egy kúrára aminek a segítségével javulhat a lábuk, mint nálunk embereknél, berakják egy kis medence szerűségbe vagy inkább kis tartály, és ott futtatják

jobbulást a cicusnak :)

2009. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!