Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor evett elősször a kis...

Mikor evett elősször a kis cicátok?

Figyelt kérdés
A mieink most 4 hetesek múltak és nem esznek semmit. Naponta egyszer kétszer soptatja az anyjuk. A legtöbb helyen azt olvastam, hogy 4 hetes koruktól már ehetnek, de nálunk ez nem így van. Próbálkozzunk vagy nem érdemes? Ja és persze külön kölyöktáppal etetnénk.
2009. júl. 22. 18:27
 1/6 anonim válasza:
Szerintem még nem gond hogy nem esznek, de próbáld meg etetni őket folyamatosan, az én cicám már eszik, de nagyon nehezen kezdte....ezért kell nekik segíteni.
2009. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én macskáim sem ettek rögtön 4 hetesen.. csak nyugalom.:) Elöször próbáld meg tejjel ( kicsit higitva vizzel) és utána próbálgasd néha-néha konzervvel.:) max egy hét múlva már enni fognak.
2009. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
volt,hogy az anyjuknak nem volt tejük.cumi.majd mivel nem értem rá sokat cumiztatni hamar rászoktak a konzervre.deha az anyjuknak van teje akkor volt,hogy mindig azt ették volna,alig akartak mást.szoval sokmindentől függ.egyszer csak elkezd enni.
2009. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
A 2. váaszolójéhoz fűznék hozzá annyit, hogy laktózmentes tejjel! Nem jó a sima tej, mert nem emésztik meg a tejcukrot, úgyhogy hasmenésük lesz tőle.
2009. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes koruktól szoktam szilárd ételt is adni a cicusoknak,de volt olyan alom,ahol a kölykök már akkorák voltak mint a mama és ég mindig szoptatta őket..:D
2009. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én négy hetesen szoktam elkezdeni etetni a kölyköket konzervel.

Először hígítom nekik kecsketejjel(nagyon szeretik)de csak egy pár falatot esznek aztán mindig többet.

Egy hét aztán mind enni fog.

De valószínű ha annyira nem akarnak enni még akkor elég nekik a mama teje majd ha már nem lesz elég enni fognak!!!

Viszont arra figyelj oda hogy ,ha elkezded őket etetni akkor már a mamájuk nem tisztogatja őket, ilyenkor etetés után én mindig belerakom a piciket az alomba. Így lesznek szobatiszták!!!

2009. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!