Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutyások! Most már elhiszitek,...

Kutyások! Most már elhiszitek, hogy a macska is van olyan okos, mint a kutya?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 21. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én macskás vagyok, nem állítom hogy nincsenek úgymond "okos húzásai", de általánosságban inkább azt szoktam mondani, hogy nem az eszéért szeretjük..
2012. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyénfüggő. A macskák ugyanolyan okosak, mint a kutyák, viszont nem engedelmeskednek, csak akkor, ha tényleg bízik az emberben. Én is tanítom a macskámat és sokkal könnyebben megy, mint a szomszéd kutyával. Rosszul használjuk az okos melléknevet. Nézd, a kutyám tudja az ül, fekszik, keresd parancsot, milyen okos! Nem igazán, ezt csak mi hívjuk így. Az a kutya okos, aki nem fut ki az úttestre, jó a logikája és a szemében is látszik az értelem. Azért mondják a macskákra, hogy buták, mert nem taníthatóak feltétel nélkül. Hallottam olyat, hogy egy kutya nagyon szerette a gazdáját és mindenhova követte, pedig az verte. Egy macska rég elhúzott volna onnan, nemhogy engedelmeskedett volna neki! Mert ők nem falkaállatok, de ettől függetlenül nagyon jó kapcsolat is kialakulhat ember-macska között.


Az egyik cicám igazi kis butuska, ez látszik a szemében is, viszont a tanítható cicámból sugárzik az értelem. Ez a kutyáknál is így van, nem mindegyik ugyanolyan tanítható, engedelmes, köznyelvben okos.

2012. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
55%

Határozottan nem, a macsek soha nem ér fel a kutyával

Kutyád "védelmedre kel" ha rád támadnak macska max végignézi


minimális haszna van

2012. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"minimális haszna van"


Igen, csak annyi a haszna, hogy nagyobb szeretetet tud adni a gazdájának, mint némelyik ember. Nekem kutyám is van és macskám is, nem lehet a kettőt összehasonlítani, mindkettő más egyéniség, és más miatt lehet őket szeretni.

2012. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

erről ennyit, hogy a cica nem védi meg az embert


http://www.youtube.com/watch?v=9_-nwPTfCFQ

2012. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!