Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valaki, akinek a macskája...

Van valaki, akinek a macskája nem ehet szárnyast és halat?

Figyelt kérdés

Ma voltunk állatorvosnál, mert a cicának már másodszor jött ki a száján valami.

A doki azt mondta, hogy lehet, hogy a szárnyastól vagy haltól van, ezért olyan kaját kell adnunk neki, ami még nyomokban sem tartalmazza egyiket sem.

Van, vagy volt valaki ilyen helyzetben? Mit adtatok neki enni? Milyen fajta konzervet, szárazkaját?

Hogy viselte, hogy nem nasizgathat?


2012. aug. 27. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, adj neki sertésből, marhából készült ételeket.
2012. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ezaz...

nyomokban minden konzerv és száraz kaja tartalmaz szárnyast. Milyen fajtát adjak neki, az a kérdés? Nincs 7000 forintom tápot venni neki. Mert annyiért van, azt tudom, mondta a doki.

2012. aug. 27. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt tudom tanácsolni, hogy főzd meg neki te a húst. Szerintem beválna, de kérdezz rá egy tapasztaltabb macskatartónál azért. :)
2012. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van időd te főzz neki marhát, mellé zöldségeket, rizst is lehet. Pl. az orijenben pontosan leírják a hozzávalókat, ott keress szárnyas és hal mentes tápot. Bár drága, de ha főzöl neki, kiegészítésként nem kell sok belőle.
2012. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!