Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a cicámnak?

Mi baja a cicámnak?

Figyelt kérdés

2-3 napja mindig nyávog. Szobacica, fiú 3 és fél hónapos. Szomorú a tekintete, alig eszik, kedvetlen és olyan mintha nem találná a helyét. Nem nagyon merem kiengedni mert nem túl jó környéken lakunk (már 4 cicám elveszett / elütötték...) Őt most egy igazi szobacicának gondoltam. Gonosz vagyok attól hogy nem engedem ki. Azért egy napi fél órát kint van az udvaron de nem többet és akkor is állok fölötte nehogy baja essen. Lelkiismeretem van ez miatt hogy nem megy ki. Lehet hogy ez a baja hogy ki akar menni? De eddig miért nem nyávogott akkor? Eddig csak akkor nyávogott ha kint voltunk de ahogy bejöttünk abbahagyta... most már (Néha) akkor is nyávog kifelé ha bent vagyunk...

Mi baja lehet?



2012. aug. 28. 12:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát nincs meghatározva, hogy hányszor adok neki, amint látom, hogy elfogyott egyből adok neki. De most ahogy majd kezdőik a suli majd úgy lesz reggel adok neki (6-kor) Meg ahogy hazaérek (3-4 körül) meg majd este. De eddig akkor kapott amint elfogyott. Úgy van neki hogy száraz kaja az mindig van kint (azt sose várom meg hogy elfogyjon, hanem mindig teszek hozzá) és a konzerves az amit mindig adtam neki.

Egyszerűen a kennellel csak az a bajom, hogy nincs szívem bezárni.

És ha később ivartalanítom mint fél év akkor mi van? Csak mert most nem lesz rá pénz valószínű.

2012. aug. 29. 19:41
 12/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem érted a kennel dolgot. Az a lényege, hogy nyugodtan játszhatna kint, ha kedve van és nem tudna elszökni. Több mintha nem megy ki, vagy csak pár percre. Nem mondtam, hogy egész napra zárd be.

A fiát mindenképp ivarérés előtt kéne, mert a jelölés nagyon büdös, kidobhatod azt amit egyszer megjelölt.

A lánnyal várhatsz, csak ha tüzel, nagyon kell rá vigyázni, hogy ne szaladjon ki.

2012. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Oké, hát akkor így teszek majd. Köszönöm szépen!
2012. aug. 30. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!