Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden benti cica ilyen büdös?

Minden benti cica ilyen büdös?

Figyelt kérdés
A cicám, 5 hós, de annyira büdös az alma, hogy elviselhetetlen. Biolux almot teszek neki, mindennap kiszedem a kakit, és kb 5 naponta teljes csere... Mégis már aznap büdös van a fürdőszobában. (mert hogy ott van a wcje elhelyezve) fedett kisajtós cica wc, bár van rajta néhány hézag, nem lehet teljesen rápattintani a tetejét az aljára, és az ajtó is kicsit túlleng, vagyis kb egy ujjnyi hézag van a plexi és az ajtó között. (örököltük a cicawct, nem új darab) Gondolkozom, hogy veszek egy újat, hátha az majd segít, meg másik almot próbálok meg... nem tudom, már előre rettegek a hideg időktől, mikor be kell csukni az ablakokat... Neked mi a tapasztalatod benti cica wcjével? :)

2012. aug. 30. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindig jobb a drágább. Próbáld ki a teszkó gazdaságos macskaalmot, és meg fogsz lepődni.
2012. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
100%
Hát Lhet hogy valami gyomor baja van de a macska kaki amugy is büdös.
2012. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

a macskatartás ilyen.

régen mindig volt macskám, és bizony mindig büdös volt, hiába próbáltunk ki mindent.

és ha macskás barátaimhoz/ismerőseimhez megyek, náluk is nagyon durván érezni, még annál is, aki tagadja.

ezt el kell viselni, de cserébe nagyon sok szeretetet és vidám percet okoz egy cica :)

2012. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, hogy a macska kaki büdös, de mások több cicát is tartanak, és mégsem érezni ezt a büdös alomszagot...
2012. aug. 30. 16:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy mivel eteted. Próbáljatok ki jobb minőségű tápot, meglátod sokkal jobb lesz. Amúgy mit kap enni?
2012. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Vicuska87 ***** válasza:
81%

Nos, nekem 2 macskám van, és egyaltalán nem büdösek, csak áldozni kell rájuk pénzt!

Ha valaki bejön hozzám, mindenki, csak akkor veszi észre hogy cica is van, amikor előjön.


Először is. Nekünk 1 alom van 2 cicára. Fedett, az ajtója le van véve, hogy jobban szellőzön, és van hogy a cicák úgy pisilnek, hogy kilóg a fejük, kényelmesen. Én fressnapf-os premiere excellente illatos almot használok, és nagyon megvagyok elégedve. Nincs szag! Feltöltöm az alomtálat 8-10 cm vastagon. Aztán minden reggel, és este kiszedem a pisit kakit. 2 hónapig szinte csak után töltök. 2 hónap után, megvárom, hogy az alom 5 cm vastagság alatt legyen, és az egészet a kukába öntöm. Kimosom az almot, kifertőtlenítem, tisztára törlöm, és minden kezdődik előlről!

Másodszor, a macska etetéséhez pláne a bentiéhez, egy prémium táp szinte elengedhetetlen, és 100% szárnyas husi! Ha a cica házikosztot eszik, tojást, fűszereset, zsírosat, persze hogy büdös lesz a végtermék, és sok is!


Szóval csak áldozni kell rá, és az én cicáim, sosem büdösek!

2012. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 2 benti cicám van, és nyitott alomtálca, mert csak ilyet tudok elhelyezni. Eddig sokféle almot próbáltam, de egyik sem volt büdös. Most pár hónapja szilikagélest veszek, de csak a kényelem miatt. Váltsál tápot, mert az is okozhat erősebb szagokat, bár én inkább az ürüléknél tapasztaltam.
2012. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Tegyél alá esetleg egy kicsivel több almot. Menyit szoktál? lehet nem bírja elég mélyre ásni és ezért jön a szag :D

Itt találsz alomtálcákat : [link]

[link]

2012. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi is Bioluxot használunk, és egyáltalán nem büdös az alom, pedig nyitott alomtálcája van. Próbál berakni légfrissitőt hátha az segít...
2012. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Én is Bioluxot használok, egyáltalán nem büdös.

Az alomtálcát mosod? Én hetente cserélem az almot és akkor alaposan kimosom a tálcát is. Az nagyon büdös tud lenni, ha időnként nem mosod ki.

Mit kap enni a cica? Nálunk pl a halas (prémium!)táptól olyan büdös lett a kakija, h menekülni kellett a lakásból.

2012. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!