Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jobb száraz táp?

Melyik a jobb száraz táp?

Figyelt kérdés

Tudom tucat kérdés.


Acana, Hills, Royal Canin?


Zöld Acana-val próbálkoztam, egyáltalán nem ette. A narancssárgát eszi, de nem nagy kedvvel. Tudom, hogy rászokna, ha nem kapna mást, de ha már prémium táppal etetek, akkor egyen olyat, ami valamennyire ízlik neki.


Szóval az Acana gabona mentes.

A Hills-et az állatorvosok,

A Royal Canin -t a tenyésztők ajánlják.


Fél éves MÉG nem ivartanalított kandúrról van szó. Sima házi.


2012. szept. 4. 12:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Az miben jobb a többitől? Csak kérdezem :)

És hol lehet kapni?

2012. szept. 6. 11:18
 12/23 Maxitabi ***** válasza:

Igaza van vicusnak, a két általad említett nem jó tasakos, akkor már inkább sima hús.. disznót tilos csak nyersen, csirke, pulyka frissen, nálam marhát szeretik rágni. Ha lefagyasztod előtte, akkor mehet a többi is.

Tasakos helyett esetleg konzerv-shesir, applaws, porta 21, grau, landfleisch, almo nature stb nagyon jók. Netről zoofast, zooplus.hu és más webáruházból is lehet rendelni, de kisállatboltokban is kapható némelyik (bár drágábban).

A lényeg tasakosnál és konzervnél is: Összetétel: első helyen hús(nem állati származék és meléktermék) minimum 60-70%, tilos benne: cukor (karamell, fruktóz, melasz, répaszeletek stb formájában sem), színezék, tartósítószer, ízfokozók (ezek E-k szoktak lenni).Vitaminok se származékok legyenek, ha vannak.

2012. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Vicuska87 ***** válasza:
A fent említett Maxitabi által alutasakosok: semmi színezék, tartósítószer, csak is husi, olyan, mint amilyet te is megennél, csak ez vitaminokkal van dúsítva!
2012. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
És hol vehetek schesir? Fressnapfban nem láttam. Zoohaus? Vagy csak netről rendelhetek?
2012. szept. 9. 11:18
 15/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem zoohaus, hanem alphazoo.
2012. szept. 9. 11:19
 16/23 Vicuska87 ***** válasza:
Én mindig itt rendelem: www.petshop.hu Itt van a legtöbb ízű Schesir.
2012. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Select gold-hoz mit szóltok?


Minden mentes és magas a hústartalma.

2012. szept. 11. 12:46
 18/23 A kérdező kommentje:
konzervre gondoltam bocsánat (kitten)
2012. szept. 11. 17:34
 19/23 Maxitabi ***** válasza:
Mehet!!!Megnéztem az összetételét, egész jó!!
2012. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam. Este kapott egy fél konzervvel (200 g egy konzerv). Ezt mind befalta, más nedves tápot mindig csak nyammogta. Pl a RC kitten alutasakos 85 g, ebből csak felet kapott. Ette ő, de nem egyszerre. Ezt meg mindent benyomta.


Nagyon csodálkoztam. Reggel megkapta a másik felét, akkorát hányt, hogy megirigyeltem. A hányásában nem láttam mást, csak magát a kaját.


Szóval két lehetőség van:

1. Nagyon habzsolt este vagy reggel, ezért ez kijött.

2. Valami van a tápban, amit nem bír a gyomra. Ez előfordulhat?

2012. szept. 12. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!