Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két nagyon édes, három hónapos...

Anita69 kérdése:

Két nagyon édes, három hónapos kiscicám van. Sokat játszok velük, van, hogy a kezemből esznek, már simogatni is tudom őket, viszont ha felveszem a cicákat, nem maradnak meg az ölemben. Mit csináljak? Hogyan szoktassam hozzá őket?

Figyelt kérdés
Az anyjuk ennyi idősen már az öleben aludt, folyton rajtam lógott. :) Ők viszont egyszerűen nem tűrik, ha felveszik. Pedig rögtön elkezdem simogatni őket, de egy percig sem maradnak nyugton. Jó lenne, ha ez megváltozna, de mit tegyek? Vagy feleslegesen töröm magam, ilyen a természetük? :(

2012. szept. 11. 19:11
 1/9 blackcats ***** válasza:
A bizalmukba kell férkőznöd, nálam ez olyan 5-6 hónapos koruk környékén alakult ki. Türelem :-)
2012. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kezedböl esznek és szeretik a simagotásodat akkor maguktol is oda fognak hozzád menni mert tetszik nekik az ügy.De a macskák nagy része nem szereti ha felveszik őket.
2012. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 közöd nincs semihaz válasza:
mert még izeg mozog nak
2012. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen amikor ébren vannak, csak a játékon törik a fejüket. Mondjuk alvás közben, ha átemelnéd az öledbe, akkor talán ottmarad.
2012. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az en kiscicaim sem birtak 2 honaposan az olemben ulni,most 4 honapos az egyik(aki mamamnal van) es imadja ha olben van :D
2012. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha nasit akarnak, képesek felmászni az ölembe, de amúgy még nem tűrik meg annyira, ha felveszem őket... teljesen kihasználnak:DDD köszönöm a válaszokat:)
2012. szept. 28. 14:32
 7/9 Kyttana válasza:

Az enyém sem maradt meg ilyen idősen a kezemben; szomorú is voltam mert a kezes, dorombolós cicusokat szeretem.

Mostanra változott a helyzet; kb.6 hónapos és képes a kezemben maradni és ott elaludni. Sztem várj türelemmel. ahány macska annyi jellem.

2012. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h életkorra nem vagyok képben egészen, de ha még szoptatja őket az anyjuk, akkor állítólag nem szabad simogatni őket, mert az anyjuk elutasítja onnantól, és elpusztulhatnak az anyatej hiánya miatt.
2012. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyik nap rajtam feküdt az anyjuk, az egyik pici pedig felmászott rám, majd az anyja elkezdte szoptatni... mindezt az ölemben. :) Úgyhogy ezzel nincs gond. :) Lassan talán majd megszoknak...:)
2012. okt. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!