Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányhat a macska?

Miért hányhat a macska?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete vagyok a tulaja egy 4-5 éves cicának.

Egészséges teljesen, jó kedve van, eszik rendesen (már amikor a fogára való a kaja, eddig csak a whiskas alusat hajlandó megenni).


Eddig 3 este hányta ki a kaját, más probléma nincs vele. Lehet hogy csak szőrt nyelt? Esetleg valami más egyszerű indok?

Amíg nincs komoly baja nem vinném állatorvoshoz, mert utána egy hétig a közelembe sem jönne. Régen verték, és nagyon meg kell küzdeni a kegyeiért, a legkisebb dologért is megsértődik...

Hál' Isten kiderült hogy ivartalanítva van, azt sem tudtam hogyan fogjuk lerendezni :)


2012. szept. 12. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámmal is ugyanez volt a gond, állatpatikában vettem neki szőroldó pasztát (800 Ft körül van), abból adtam neki pár napig, és teljesen rendbe jött. Ráadásul ennek az ízét imádják a macskák, nem kínszenvedés beadni nekik, mint a féregtelenítő pasztát. Az enyém rögtön rácuppant a tubusra, alig bírtam kihúzni a szájából.
2012. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, holnap el is szaladok a patikába.

Remélem tényleg csak ennyi. Úgy is kell még a kis tökfejnek kaparófát szerezni, mert eddig a kanapét pécézte ki :D

Feltételezem ahol állatpatika van, ott bolt is :)

2012. szept. 12. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az állatpatikában árulnak mindenféle felszerelést is az állatoknak (fekvőhelyeket, etetőket, kutyapórázt, kaparófát stb.). De egyébként ha olcsón akarsz kaparófát, a Lidl-ben szoktak látni tényleg fillérekért. Nagy reményeket ne fektess bele, mert a mi macskáink kint is, bent is vannak, odakint annyi fát kapargathatnának, amennyit akarnak, idebent is van nekik kaparófa, mégis szét van kaparva az összes létező kárpitozott bútorunk oldala.
2012. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy habzsol? Akkor is visszahányják. De ha többször előfordul, mutasd meg dokinak, mert lehet májműködési gond is.
2012. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!