Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kb 10 hete cicám tegnap...

A kb 10 hete cicám tegnap megkóstolta a joghurtot, és ízlett neki?

Figyelt kérdés
véletlenül bent hagytam a szobámban a joghurtos dobozt a cicusom pedig lenyalogatta, de csak kicsit mert nem hagytam neki, mert nem tudom jó ötlet-e... vagy hogy nem lehet-e hogy csak kíváncsiság volt tőle? esetleg lehet neki néha adni egy-egy kiskanál joghurtot adni? (ez amugy citromos volt) tejet nem iszik csak vizet.
2012. szept. 16. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehet joghurtot, abban még laktóz sincsen, amire a cicák érzékenyek szoktak lenni.
2012. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:
Nem baj egy-két nyalat, szép selymes, és fényes lesz a bundájuk, és a sima tejfeltöl is.
2012. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem baj, hogy belenassolt :)

egyik kandúrom naponta 1 bögre tejet kap, mert kéri és szereti és semmi baja nem lesz tőle. pedig elvileg nem kaphatnak a macskák, de észre vettem, hogy ha tejet iszok rohan hozzám és addig kunyizik különböző módszerekkel, amíg nem adok neki is...

volt egy másik kandúrkám (nemrég elütötték) ő pedig a joghurtot és a tejfölt imádta :)

2012. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! azóta is kap tőlem naponta 1-2 kanálnyi tejfölt, vagy joghurtot :) és imádja! :)
2012. szept. 18. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!