Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szabad a cica produktumát...

Szabad a cica produktumát beledobni a wc-be, ha szilikátos almot használunk?

Figyelt kérdés

A múlt hét óta boldog cicatulajdonosok vagyunk, mivel a szüleimnél több cica is van a háznál, így almok terén rendelkezem némi tapasztalattal.Eddig akármilyen almot is vásároltunk, lehetett az csomósodó, levendula illatú, púder illatú,három cica esetén csak akkor marad elfogadható az "illata", ha naponta többször tisztítjuk, illetve az alomtálcát is rendszeresen kimossuk.Éppen ezért a mi szobatigrisünknek próbaképppen Multifit Diamonds szilikát almot vásároltunk, már egy hete szuperül működik, szinte felüdülés a régebbi almokhoz képest.(nagyon keveset kell vele szöszmötölni, nem porzik és mivel panelban lakunk, így nyílván az egyik legfontosabb szempont, hogy eltüntesse a kellemetlen szagokat és eddig teljesítettte ezeket az elvárásokat)A kérdésem az lenne, hogy szabad a cica produktumát beledobni a wc-be, hiszen arra ráragadnak a szilikonos kristályok, feloldódnak estleg a vízben,vagy ezzel szennyezem a környezetet, esetleg a toalett eldugulhat tőle?(Nyílván amikor az egészet cserélem akkor a szemetesbe fogom dobni)

Ez nekem így kényelmesebb, mint állandóan gyűjteni egy kis zacskóba, amiben csak szagosodik,de ha nem szerencsés bedobni a wc-be, akkor nem marad más lehetőségem, gyűjtögetni fogom:-)



2012. szept. 17. 09:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,meg fogom nézni az ajánlott almokat.Addig is szép cicás napot mindenkinek!:-)
2012. szept. 18. 08:08
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy így 'későn' írok, csak gondoltam, én is megosztom tapasztalataim. Mármint a cicám tapasztalatait. :)

Elég régóta ragaszkodom én is a szilikonos alomhoz, Spyke is jobban szereti. Azelőtt ezek a morzsalékok, kavicsok vagy mik 2 nap után olyan büdösek lettek, hogy nem lehetett megmaradni a lakásban.

A Tescoban szoktam kifogni jó kis akciókat, 5 literes alom 1200-1300 Ft körül van (Kingstar azt hiszem) és 4 hétig is kitart úgy, hogy naponta kitakarítom.

Ja, és még annyit, hogy éljenek a cicák! :)

2013. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
7es,nem, a dm-es a legolcsóbb! Az ezerhatszaz kb asszem, és 10 liter. Az a neve hogy higiéniai macska alom. Nekem most lesz cicám. Ezt találtam a legjobbnak
2022. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!