Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tengerimalac vagy cica?

Tengerimalac vagy cica?

Figyelt kérdés
Melyen állatot vegyek? Cicám már nagyon sok volt és nem szeretem hogy felnőtt korukba már nem játékosak.Viszont tengerimalacom még nem volt és nem tudom mennyit lehet velük játszani.Az is fontos szempontom volna hogy melyik a ragaszkodóbb?És érveket ellenérveket is! Köszi előre is! :) 13/L
2012. szept. 18. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A tengerimalac egyáltalán enm játékos állat. Ki lehet venni a ketrecből, simogatást szereti, meg azt is, ha szabadon kószálhat kicsit a szobában (vigyázat az elektromos kábelekkel!!!), de nagy játékot ne várj tőle.


Az állatok egyébként sem játéknak vannak. (Hogy volt amúgy nagyon sok cicád 13 évesen?! Jól tartott macska ennyi ideig él kb., akkor hova lettek?)


A malackák a maguk módján ragaszkodók. Megismerik az embert, tudják, ki gondozza őket, és a család különböző tagjaihoz másként viszonyulnak. De nem úgy ragaszkodók, mint pl. egy kutyus, hogy minden gondolata a gazdi...

2012. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem a cica mert ez tök ugyan az mintha te gyerekként még aranyos és cuki vagy de felnőtként mogorva és komor . De mégis szeretnek hiába vagy más mint régebben . Neked se esne jól ha nem szeretnének . Nem de?
2012. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz.Köszönöm. Amúgy azért volt sok macskám mert volt amikor 6 macskánk volt összesen! Sőt ha kiscicák születtek mindig tartóttunk meg belőle csak kihaltak a lány macskák így nem született aztán utána meghalt az utolsó fiú azóta nincs macskánk!
2012. szept. 18. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, nem bántásból írom, de az eddigi állatokra sem vigyáztatok, szerintem nem igazán való neked/nektek az állattartás.
2012. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac egyáltalán nem egy játékos állat. Az csak úgy elvan magában... vagyis társas állat, szóval ketten elvannak magukban. Egyedül ne tarts tengerimalacot mert szomorú és hangoskodni is fog miatta.
2012. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tarts macskát, de jobban vigyázz rá, többet törődj vele és akkor játékos marad.

Ivartalaníttatni kell, akkor nem fog eljárkálni és nem hal meg olyan hamar, oltásokat is kell neki adni.

2012. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ti valamit félreértettetek ennél a sok macskám volt dolognál... Jól vannak tartva az állataink.Minden megvan nekik.Hely kaja,pija,játékok,foglakozás stb. De azért köszi a válaszokat!
2012. szept. 18. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!