Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Törpenyuszi, vagy cica?

Törpenyuszi, vagy cica?

Figyelt kérdés
Melyik ragaszkodik jobban a gazdájához? Az megoldható lenne, hogy ha mindkettőt szeretném, hogy elviseljék egymást? Saját tapasztalatok is érdekelnek e két állattal kapcsolatban. A válaszokat előre is köszi. :)

2012. szept. 18. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a törpenyuszi sokkal de sokkal jobb .
2012. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első, ha ennyire biztos vagy benne, írnál tapasztalatokat? :)
2012. szept. 18. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden a nevelésen függ :) Nekem van cicám is és nyuszim is. Ha úgy neveled fel a cicát, hogy szelíd, aranyos és szeretitek egymást, akkor az nagyon tud ragaszkodni, hű társ lesz...A törpenyulat is úgy kell gondozni, hogy szelíd legyen és ne féljen tőled. Ha ez megvan, és kölcsönösen szeretitek egymást, édes kis barátod lesz :) ( ha akarod írhatok nevelési tippeket) Együtt is jól megférnek, legalábbis nálunk nem volt ebből gond...De ha mindkettőt szeretnéd, előbb inkább egy nyuszit vegyél vagy egyszerre, mert így a macska nem azt érzi, hogy a nyúl hatolt be az ő felségterületére. De ha kiskoruktól fogva együtt vannak, nem lesz semmi gond. Az én kiscicáim felmásznak a nyulam ketrecére és úgy játszanak :)

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj.

2012. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Még egyik sincs, de ha valami kérdésem van, hozzád fordulok! :)
2012. szept. 19. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan :) És már van elképzelésed, hogy melyiket szeretnéd? Vagy esetleg mindkettőt?
2012. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első lépés a nyuszi lenne, mert akkor még mindig lehet cica is egy idő után. :)
2012. szept. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!