Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért nem szeret a cicus a...

Mért nem szeret a cicus a macskaházban aludni?

Figyelt kérdés

Szülinapomra kaptam egy macskaházat.A cicának 1 hétig nagyon érdekes volt,egész délutánokat aludt át benne.(Julius közepén kaptam) Ám ma már olyan,mintha ott se lenne.Ugy néz ki a macskaház,hogy 1 doboz,tetején 1 kaparófa és a kaparófa tetején 1 ülőke.

A doboz mérete: Magassága 33 cm,szélessége 31 cm.

Nem vélem kicsinek,a cica szép kényelmesen eltudott benne helyezkedni.Csak furcsa,hogy ilyen hamar megunta. :S

Előre is köszi a válaszokat. :)


2012. szept. 22. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A macskak mar csak ilyenek. Nalunk is volt egy ido, mikor csak a hazban aludt, vagy az ablakban, vagy a sarokban a foldon. Majd visszamegy oda :)
2012. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek: azért, mert macska. :) A mi cicánk is ilyen, pár hétig folyton egy helyen szeret feküdni, aztán 1-2 hónapig máshol, és nem tudni, mitől függ. Ha már ilyen sokat aludt a házikóban, akkor kifogása biztos nincs ellene, ne izgulj. Előbb-utóbb visszamegy majd bele :)
2012. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Teljesen megkönnyebbültem. :) Azt már észrevettem,hogy hetente cserélgeti az alvó helyét.Azt gondoltam,hogy ősz vége felé,mikor már elkezdünk tüzelni,akkor a nappaliba áthozom,és ott jó lesz a cicusnak,mert meleg is van,és szem előtt is van. :D Mert most még a fürdőszobában van a házikó.

Tényleg köszönöm a válaszotokat. :)

2012. szept. 22. 22:06
 4/7 Mecse ***** válasza:

Nekem furi módon a cicám mindig ugyanazokon a helyeken alszik (mellettem :D) 3 hónapos kora óta , ezeket nem unja meg.


Viszont ha van egy új objektum a szobában / lakásban, legyen az doboz, vagy új bútordarab, egy új tárgy vagy akármi, az sláger nála kb. 2 hétig, aztán úgy tesz mintha nem is látná onnantól kezdve, levegőnek nézi.


Ha elmozdítom vagy mondjuk elveszem tőle (mondjuk egy kartondobozt) 1-2 napra, akkor amikor visszaadom neki, akkor megint sláger :D Ugyanezt a játékaival is el lehet játszani ha valamelyikre ráun. Elveszed tőle egy kis időre, majd amikor visszakapja olyan lesz mintha most látná először :)

2012. szept. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt is ki fogom majd próbálni,amit leirtál. :) Van egy biliárd golyó,azzal játszott még egy időben,és 1 hete,mikor csak úgy gurigattam a földön,tényleg olyan volt,mintha akkor látta volna először. :)
2012. szept. 23. 10:49
 6/7 anonim válasza:
A macska mindig máshol alszik kell neki a változatosság :D
2012. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mert hálátlan dög minden macska.

Vegyél egy kutyát, vegyél neki 1 kínai teniszlabdát..

5 évig minimum játszik vele.

2012. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!