Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel tudok nevelni 4 kiscicát?

Fel tudok nevelni 4 kiscicát?

Figyelt kérdés
20 naposak.Az anyjuk nem törődik velük.Nem akarom szegény állatokat sorsukra hagyni.Állatbarát vagyok és nagyon érzékeny.Annyit sírok és imádkozok értük.Fel tudom őket nevelni úgy hogy egészségesek legyenek?

2012. szept. 22. 21:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A tejpor ára , most néztem neten olyan 1-2 ezer forint körül mozog 300 g-os kiadásban. Ez elég drága :S Szerintem hónap elejéig kibírják kecske tejen és majd ha kapsz pénzt veszel nekik tápszert.:)
2012. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
A tejport hogy kell beadni nekik? És nincs olcsóbb? kecsketejet nem tudok szerezni! :((( vmi más megteszi? :'( :O
2012. szept. 22. 23:22
 13/25 anonim ***** válasza:

A fecskendő és pipetta helyett van jobb: orrcseppentős műanyag üveg (szóval, amiben az orrcsepp van). Nem túl drága, nálunk 30 Ft volt darabja a patikában. Teletöltöd kész tápszerrel és egy evésre elég. Egyébként tökéletesen megfelel a boltokban kapható laktózmentes UHT tej, hidd el a "macskatápszer"-ben sincs más, mint abban. Csak langyosítsd meg etetés előtt. Esetleg, ha úgy látod, hogy a cicáknak szorulásuk lenne tőle, tegyél hozzá egy kis kávétejszínt... Ilyenkor még sokszor (napi 5-6X is) esznek...

A későbbiekben (kb egy hét múlva) próbálkozhatsz kis kefírrel, joghurttal, de csak naponta 1X.

2012. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

a fecskendőből nem tudom kivenni a tűt mert már olyan modernek meg stb... Tej is csak pár csepp menne bele ha tudnék bele önteni,mert már a mai dolgok nem olyanok mint régen...

Szerintetek hol tudok venni olyan cumisüveget aminek sokkal kisebb a szája mint a normálisnak? Vagy cicacumisüveget? tehéntej jó felhígítva? vagy natúr joghurt felhígítva? vagy ilyenek? És a kamillatea tejben jó? Nagyim mondta. A szemüket kamilla teával szoktam törölgetni,..,

2012. szept. 23. 10:10
 15/25 anonim ***** válasza:

Itt van egy videolink, remélem, hasznos lesz. A mi cicánkat így neveltük fel - illetve ez a mi cicánk kb ennyi idősen...


Hétfőn menj el egy gyógyszertárba, és ott lehet kapni ilyen orrcseppes üveget...


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
köszi a videót.a cicáim SOKKAL kisebbek!!! És fogkefével kell dörzsölgetni a lába alatt?? utána rögtön pisili meg kakilni fog???????
2012. szept. 23. 11:37
 17/25 anonim ***** válasza:
elég egy nedves törlőkendő vagy törölköző. A tej semmiképp ne legyen tehéntej, ha nagyon nem tudod megoldani, kézmeleg vízben oldj fel porállagú kávétejszínt és keverj hozzá kevés vajat. Nálunk a kiscicák 2 hetesen ezért gyilkolták egymást. Esetleg hogy megkapják a kellő vitaminokat pár csepp bérescsepp is jót tesz nekik, meg legen bent nekik valami, amihez tudnak bújni. Egy-két óránként rájuk kell azért nézni, de nem olyan nehéz felnevelni őket.5-6 hetesen turmixolhatsz bele nekik majd alutasakos junior cicakaját, azt nagyon fogják szeretni
2012. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A fogkefe sokkal praktikusabb megoldás, mint a törlőkendő. Nem szabad vele persze erősen, csak éppenhogy simogatni a combja alját és a hasát.. Ki kell tapasztalni, ha a pisi megy, akkor a kaki is fog. A kávétejszínnek nevezett porban nem sokminden van csak növényi zsiradékok + színezék + mindenféle állományjavító stb (mondom ezt mint ABC eladó, szóval tanultam). Akkor inkább a feles forralt tej... később persze, ha nem lesz hasmenésük fokozatosan lehet emelni a tejadagot és csökkenteni a vizet.
2012. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
akkor tej hígítva vízzel?
2012. szept. 23. 19:01
 20/25 A kérdező kommentje:
kamillateát főztem és azt raktam bele a tejbe.Nagymamám szerint ez jó a hasmenés ellen.
2012. szept. 23. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!