Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel tudok nevelni 4 kiscicát?

Fel tudok nevelni 4 kiscicát?

Figyelt kérdés
20 naposak.Az anyjuk nem törődik velük.Nem akarom szegény állatokat sorsukra hagyni.Állatbarát vagyok és nagyon érzékeny.Annyit sírok és imádkozok értük.Fel tudom őket nevelni úgy hogy egészségesek legyenek?

2012. szept. 22. 21:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
kávétejszínt adok aKK nekik vajjal, ha van itthon ha nincs ,akk holnap veszek.
2012. szept. 23. 19:05
 22/25 anonim ***** válasza:

Felhívod akármelyik állatmenhelyet segítségért, ők is a feles tejet fogják mondani, nem a vajat és a kávéfehérítőporhoz (mivel tejpor már nincs, ha van is, eléggé drága) hasonló marhaságokat. Nyilvánvalóan a legjobb a laktózmentes tej vagy a macskatápszer, dehát az nincs meg minden háztartásban.


Mondom, ha nekem nem hiszel, hívd fel az állatmenhelyet, hogy megkérdezd. A kamillától egyébként pont hasmenésük lehet (még embereknél is okozhat hasmenést: rá is van írva!!!) Forralt víz felesbe forralt tejjel. Egyébként, ha vajat tudsz venni igazán vehetnél helyette laktózmentes tejet, majd ugyanannyiba kerül, és csak langyosítani kell...

2012. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
megértem amit mondassz,csak nem tudok elmenni egy áruházba ahol van laktózmentes tej! amint tudok oda rohanok ,de az itteni boltokban nincsen.
2012. szept. 24. 13:58
 24/25 A kérdező kommentje:
állatmenhelyes telefonszámot írtok?
2012. szept. 24. 13:59
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha nincs laktózmentes, akkor a sima tej is jó felezve. A laktózmentest nem kell felezgetni, azért kényelmesebb... Egyébként itt egy állatmenhely telefonszáma, de biztosan van a környéketeken is..


Misina Természet- és Állatvédő Egyesület


72/337-035 vagy 06-20-217-3653


Nagyon készségesek, de ilyenkor már nem hiszem, hogy bent vannak... Reggel 8 és 16 között érdemes őket hívni.


De az állatorvos - ha normális - ugyanúgy meg tudja mondani. Sajnos ismerek olyat, aki azt mondja, hogy: "Háá vágja a fődhő' őket..."

2012. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!