Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám a kiscicát...

Hogyan tudnám a kiscicát ideszokatni, hogy ne menjen el?

Figyelt kérdés
Ma este találtam egy kiscicát. Nem az első cicám, viszont az első olyan aki nagyon-nagyon félős. "Megvizsgálgattam" és egészséges, nyakörv nem volt rajta, az út szélén találtam elég játékos kiscica. :) Viszont nekem van egy 5 éves puli kutyám aki ugyan fél a cicáktól de ezt a cicák nem tudják. Éjszakára nem tudtam hova tenni a cicát, egy dobozba raktam a teraszra mert ide a házba nem hozhatom be, a pincékben pedig egér méreg van szétszórva úgyhogy oda sem vihettem. adtam neki enni, simogattam de nem tarthatom örökké dobozban és attól félek, hogyha holnap kiengedem meg fog ijedni a kutyámtól és elszalad és nem jön vissza. mit tehetnék, hogy itt maradjon? Eddig minden cicámmal simán ment a dolog viszont egyik sem volt ilyen félős. Van valakinek erre bevált módszere?
2009. aug. 3. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ideig próbáld meg őket minél távolabb tartani egymástól, esetleg a macsekot nem viheted be a lakásba? Akkor legalább téged megszeret, és nem fogja érdekelni a kutya. De szerintem ha rájön hogy nem bántja akkor elfogadja, legyél türelmes és lassan próbáld őket megbarátkoztatni.
2009. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a legbiztosabb dolog a marasztaláshoz ha etetéssel odaszoktatod, mivel a cicát az utcán találtad ahol nem kapott rendesen enni valószínű h nálad marad ha te eteted.
2009. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!