Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amióta meg fürdetünk a 3...

Amióta meg fürdetünk a 3 hónapos cicánkat fél tőlünk. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

2 hete érkezett a 3 hónapos kis fiú cicánk. De a miotta meg fürdettük azóta fél.A páromtól jobban hozzám oda búj oda fekszik. Amikkor elmentünk itthonról utána haraposabb karmolos és rozszab lett és nem bújt ahogy itthon voltunk néhány napot egyből meg javultak a dolgok.De néha kezektől a lábainktól fél pedig nem volt ilyen! Hozzám a hajamhoz búj szivogatja a hajamat.Mint ha cicit keresne.Essem értem!HELP!

Ő az első macskánk.


2012. okt. 2. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A macska ösztöneiben benne van az öntisztogatás. Saját önmaga teste által kibocsátott "parfümöt" használ, és ha ezt lemossák róla, elég ideges lehet. Olyan mintha téged fordított esetben egy kád macskanyálban fürdetnének meg, őt beszappanoztad és bevizezted. A macsek önmagában tiszta állat. Hagyjuk már békén a fürdetéssel, meg az öltöztetéssel a szerencsétlen állatokat!! :D
2012. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi macskánk szeret fürdeni..

De csak nyáron amikor melege van..

2012. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szakszerűen lett meg fürdetve cica samponnal. Előszőr is nem választ kaptam.A másik nem viccből fürdetem meg hasmenése volt és mindene olyan volt.Akkor kapok egy normális választ a kérdésemre!???
2012. okt. 2. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Az én cicám is keresi a cicit, és szagolgatja a hajamat. szerintem majd egy idő után elmúlik.

A fürdetéssel kapcsolatban meg annyit, hogy szeresd ugyan úgy mint eddig, és akkor fürdesd csak meg ha nagyon muszáj (mint ahogy most is kellett mert kakis volt)

Egy idő után szerintem bele fog törődni.

Nem tudok jobb tanácsot adni, mert még előttem áll az első fürdetés, még nagyon pici a cicám. Én ezt tenném a helyedben. Esetleg fürdés után egy finomabb falattal kínálnám meg :)

2012. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!